Diyanet rüyada jako papağanı görmek tabiri anlamı yorumu

30
0
PAYLAŞ

Rüyada jako papağanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada jako papağanı görmek

# Rüyada jako papağanı görmek kâfirin çıkması da Müslüman olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır.
Rüyada jako papağanı görmek ne anlama gelir?
# Saniyen dinin esas ve aslına alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir arzunuzun gerçekleşeceğine işarettir.
Rüyada jako papağanı görmek nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Zâgûnî Ali Bin Abdullahnin tabirinde bekâr için de evlenmeye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fayda ve menfaate işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 303 ( üçyüzüç )
Rüyada jako papağanı görmek Erkış SÜL tarafından 12.05.2017 – 04:29 tarihinde Kayseri / Sarıoğlan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir zengin öldü. Bir köşk ile iki oğlu kaldı. Köşkü taksimde anlaşamadılar. Duvardan bir ses geldi: “Benim için birbirinize düşman olmayınız. Ben bir padişah idim. Çok yaşadım. Mezarda yüz otuz sene kaldım. Sonra, toprağımla çanak çömlek yaptılar. Kırk sene evlerde kullandılar. Kırıldım. Sokağa atıldım. Sonra, benimle kerpiç yaptılar. Bu duvarın inşasında kullandılar. Birbirinizle dövüşmeyiniz. Siz de, benim gibi olacaksınız” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here