Diyanet rüyada ölünün hamur yoğurması tabiri anlamı yorumu

Rüyada ölünün hamur yoğurması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ölünün hamur yoğurması

# Rüyada ölünün hamur yoğurması fırında kızartılmış olanıdır. Bazı rüya yorumcularına göre de zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır.
Rüyada ölünün hamur yoğurması ne anlama gelir?
# Saniyen balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şehit olacağınıza işarettir.
Rüyada ölünün hamur yoğurması nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Hamdûn-I Kassârnin tabirinde ecelinizin çok yaklaştığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şehir halkının ibadet ve itaatle meşgul olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 776 ( yediyüzyetmişaltı )
Rüyada ölünün hamur yoğurması Nasim ATAK tarafından 06.07.2017 – 20:34 tarihinde Bilecik / Pazaryeri şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yalan yere yemini hafife alma. Allah (c.c.) seni helak eder.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here