Diyanet rüyada ölünün hurma yemesi tabiri anlamı yorumu

Rüyada ölünün hurma yemesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ölünün hurma yemesi

# Rüyada ölünün hurma yemesi işinizi kaybedeceğinize ve durumunuzun kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zevcenin dindar, ibadet ehli, itaatkâr ve namusunu koruyan bir hanım olmasına delâlet eder.
Rüyada ölünün hurma yemesi ne anlama gelir?
# Saniyen evin temizliğine veya güzelliğine göre temiz veya güzel bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evli bir kadının başından tacının alındığını görmesi ise, kocasının başka bir kadınla evlenmek istediğine veya kocasından boşanacağına işarettir.
Rüyada ölünün hurma yemesi nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür İbn-İ Hâc Kınâvî Şis Bin İbrâhim Kıftînin tabirinde aşk ve muhabbet ile tâbir edilir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için topladığı ve gizlediği malın elden çıkacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 591 ( beşyüzdoksanbir )
Rüyada ölünün hurma yemesi Arıl ERBUL tarafından 15.09.2017 – 00:46 tarihinde Giresun / Dereli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbn-i Sina'ya: "Dünyada devâsı olmayan bir dert var mı?" diye sorduklarında ondan şu cevabı almışlar: "Derdin devâsızı, iyinin kötüye muhtaç olmasıdır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here