Diyanet rüyada oynayanları izlemek tabiri anlamı yorumu

Rüyada oynayanları izlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada oynayanları izlemek

# Rüyada oynayanları izlemek genel olarak iyiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çevrede bir cinayet işlenmesine tâbir olunur.
Rüyada oynayanları izlemek ne anlama gelir?
# Saniyen daha önce yapmış olduğunuz bir işten dolayı pişman olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevimli bir çocuk ile tabir olunur.
Rüyada oynayanları izlemek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Muhammed Bin Ahmed İbn-İ Lebbânnin tabirinde herkese karşı iyi olacağınıza, kimse hakkında art niyet taşımayacağınıza ve herkesin hacetini reva edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iki vech ile tabir olunur: a) Ömrün bitişi , b) Erkek çocuğun ölümü.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 650 ( altıyüzelli )
Rüyada oynayanları izlemek Özman ERTAN tarafından 19.02.2017 – 18:07 tarihinde İzmir / Bergama şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbn-i Sina'ya: "Dünyada devâsı olmayan bir dert var mı?" diye sorduklarında ondan şu cevabı almışlar: "Derdin devâsızı, iyinin kötüye muhtaç olmasıdır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here