Diyanet rüyada oyun zarı görmek tabiri anlamı yorumu

Rüyada oyun zarı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada oyun zarı görmek

# Rüyada oyun zarı görmek ilaç ampulü görmek, hafif bir kedere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bu rüya, fakirliğe işarettir.
Rüyada oyun zarı görmek ne anlama gelir?
# Saniyen bu rüya kötü bir olaya yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise duanızın kabul olacağına işarettir.
Rüyada oyun zarı görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Ebû Abdullah El-Hâkan Es-Sôfînin tabirinde ev içinden birinin ölümüne işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için her türlü dert, tasadan uzak olmak demektir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 82 ( sekseniki )
Rüyada oyun zarı görmek Necilal AKÇALI tarafından 07.04.2017 – 16:25 tarihinde Manisa / Kula şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4460 – Ümmü Seleme radıyallahu anha anlatıyor: "Ben "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın evinin kapısında iken şu ayet nazil oldu: "…Ey peygamber ailesi! Allah günahlarınızı giderip sizi tertemiz yapmak istiyor" (Ahzab 33). Evde "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm, Ali, Fatıma, Hasan ve Hüseyin vardı. Onlara bir örtü bürüdü ve:"Allah’ım, işte bunlar benim ehl-i beytimdir, bunlardan günahı gider ve bunları kirlerden tertemiz kıl!" buyurdu. Ben atılıp:"Ey Allah'ın Resûlü! Ben ehl-i beytten deyil miyim?" dedim. Bana:"Sen yerinde dur, sen zaten hayırdasın, sen Resûlullah'ın zevcesisin!" diye cevap verdi."Tirmizi, Menakıb, (3870).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here