Ana sayfa S Rüyada 80 sayısını görmek

Rüyada 80 sayısını görmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada 80 sayısını görmek

Rüyada 80 sayısını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada 80 sayısını görmek iyi bir mevkiye yükseleceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de katı kalpli bir ortağa sahip olacağınıza, ama onun sayesinde işlerinizin düzene gireceğine işarettir.
# Saniyen ilim ehli olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz rüyanın aksine tabir edilir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için eldeki maddi birikimi daha büyük kazançlar sağlamak amacıyla kullanacak olmayı işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yeni bir iş olanağı yakalamak olarak yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 119 ( yüzondokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ’yı sevip, O’nun sevgisini yayarsan, yerdekiler ve göktekiler sana sevgi besler. Sadece Allah’a itaat et ki, yerdekiler ve göktekiler de sana itaat etsin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here