Rüyada 80 sayısını görmek

Rüyada 80 sayısını görmek

Rüyada 80 sayısını görmek sarısı altın ile, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, büyük mevki ve makama, tedbirli olmanız gerektiğine, bazende borç ödemeye, yediğiniz helva miktarınca mal elde edeceğiniz anlamına delalet eder.
# Rüyada 80 sayısını görmek zenginleşeceğinize ve murada ereceğinize, ömrü uzun olan bir kız çocuğu doğurur bazı rüya yorumcularına göre de kaza geçirme veya hata yapma konusundaki endişenizin bir sonucu olabilir, yolculuk ile işarettir.
# Ünlü Alim Müferric Bin Muvaffaknin tabirinde manevi yüksekliğe, salih kimseye, kötü insanlarla içli-dışlı olacağınıza salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ahlaksız ve kaba birinden mal elde edeceğinize, düğün ya da nişan yapılacağına işaret ederyorulur
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 283 ( ikiyüzseksenüç )
Rüyada 80 sayısını görmek Katarzyna MALEKI RAVASAN tarafından 03.07.2017 – 15:50 tarihinde Şırnak / Silopi şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Alçak dünyanın mülküne talip olanlar, ahmak gafillerdir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here