Rüyada abdest alan birine havlu vermek

Rüyada abdest alan birine havlu vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada abdest alan birine havlu vermek

# Rüyada abdest alan birine havlu vermek dost ve kardeşler tarafından terk ile tabire işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de inançsız ve kötü huylu biri olduğunuza işarettir.
# Saniyen erkekler için ticarette büyük para kazancına işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerinizin ve akıbetinizin iyi olacağına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Makbûlnin tabirinde günahlardan tevbe etmesine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zindana delâlet eder ve o kişi hapsedilir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 790 ( yediyüzdoksan )
Rüyada abdest alan birine havlu vermek Semanur ERKUŞ tarafından 07.05.2017 – 11:55 tarihinde Fransa / Aix-en-Provence şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3651 – İbnu Abbas radıyallahu anhümâ'ın anlattığına göre, Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ı secde halinde uyurken görmüş ve hatta Resulullah aleyhissalâtu vesselâm horlayıp solumuş, sonra kalkıp abdest almadan namaz kılmıştır.İbnu Abbas der ki:"Ey Allah'ın Resulü dedim, siz uyudunuz, abdestiniz bozulmuş olmalı değil mi?" Bana şu açıklamayı yaptı: "Abdest, yatarak uyuyana gerekir. Zira yatarak uyuyunca mafsalları rahâvet basar.''Tirmizi, Taharet 57, (77); Ebu Dâvud, Tahâret 80, (202); Nesâi, Ezân 41, (2, 30).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here