Rüyada abdesti eksik almak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada abdesti eksik almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada abdesti eksik almak

# Rüyada abdesti eksik almak malınıza el konulacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalancı ve münafık biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Saniyen üç şekilde tâbir olunur: a) Taksim edici bir kimse , b) İyi bir dost , c) İnsanlar arasında fitneye kapı açan biri… Bazı rüya tabirlerinde ise bir müddet sonra bir yakınınızın hastalanmasına ya da ölmesine yorumlanır.
# Ünlü Filozof İbn-İ Zeyn Muhammed Bin Zeynnin tabirinde çocuğunuzun sizi DOĞRU yoldan çıkaracağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun ömre, dolu lahid.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 784 ( yediyüzseksendört )
Rüyada abdesti eksik almak Canöz KAYAALP tarafından 16.01.2017 – 20:50 tarihinde İstanbul / Eyüp şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3643 – Übeyy İbnu Ka'b radıyallahu anh anlatıyor: "Ey Allah'ın Resulü, dedim, bir kimse hanımıyla cima yapsa fakat inzal olmasa yıkanması gerekir mi?""Kadına değen kısmını yıkar, sonra abdest alır ve namaz kılar! buyurdular."Buhari, Gusl 29, Müslim, Hayz 85, (346).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here