Ana sayfa A Rüyada abdesti eksik almak

Rüyada abdesti eksik almak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada abdesti eksik almak

Rüyada abdesti eksik almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada abdesti eksik almak bir iş için ödüllendirmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zahmetle elde edilecek az miktarda hayra işarettir.
# Saniyen kurtuluşa ve herkesin selâmetine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Seha , d) Cimrilik , e) Küfür , f) İman , g) Hayat , h) Ölüm…
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için din hakkında konuşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için liderlikten azledileceğinize veya ebeveyninizden ayrılacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 896 ( sekizyüzdoksanaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mülkün gerçek sahibi Allah Teâlâ’dır. Kaza ve kader O’nun kudret elindedir. Fani olan insan ise sadece bir emanetidir. Fakirlik bir kusur olmadığı gibi, zenginlik de bir fazilet değildir. Fakir kimse sabır ve tevekkülle imtihan olunur. Zengin kimse ise, Allah’ın vermekle yükümlü kıldığı malları vermek, dünyaya karşı hırslı olmamakla vazifelidir. Eğer bu vazifesini yerine getirirse, Allah’ın ebedi ihsanına mahzar olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here