Rüyada abı ile kavga etmek

29
0
PAYLAŞ

Rüyada abı ile kavga etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada abı ile kavga etmek

# Rüyada abı ile kavga etmek rızkın ve malın ziyade artacağına alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal varlığınızı harcayacağınıza işarettir.
# Saniyen eğer bekâr ise evlenmeye alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kudret, kuvvet ve itibarının artacağına delâlet eder.
# Ünlü Alim Hibetullah Kıftî Hibetullah Bin Abdullahnin tabirinde evinizde hoşlanmadığınız biri olduğuna ve sülüğün verdiği zarar kadar ondan zarar göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kazanç, ticaretine ve sözünün yerine getirilmesine alâmettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 444 ( dörtyüzkırkdört )
Rüyada abı ile kavga etmek Arıbaş GEDİK YILMAZ tarafından 21.02.2017 – 11:50 tarihinde Yozgat / Yerköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nasihat, dünyanın en pahalı hazineleri kadar kıymetli olduğu halde, ekseriya pek ucuza satılır.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here