Ana sayfa A Rüyada abi ile kavga etmek

Rüyada abi ile kavga etmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada abi ile kavga etmek

Rüyada abi ile kavga etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada abi ile kavga etmek istemeyerek bir işi veya borcu üslenecek ve sorumluluk alacak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de günlük hayatı yolunda giden fakat hayatında her şeyi kendisine dert eden küçük problemleri kafasına takarak büyüten ve zaman zaman olayların gerçeklikleriyle ilgili görüşü kaybeden kimselere delalet eder.
# Saniyen hastanın ölümüne, fakirliğe, hapisliğe ve körlüğe delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kafir olarak öleceğinize işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için efendisine itaat etmeyen kadına da delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için emanete işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 691 ( altıyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendi ibadetini çok, başkasınınkini az görüpte böbürlenen gafillerden olma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here