Rüyada abiyle öpüşmek

24
0
PAYLAŞ

Rüyada abiyle öpüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada abiyle öpüşmek

# Rüyada abiyle öpüşmek o dönemde olmasını istediği birçok şeyin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatında başarılı olacağına delâlet eder.
# Saniyen inancın sağlamlığına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gam ve kederden halâs olmağa delalet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Tâlîb El-İsfehânî Mahmûd Bin Alinin tabirinde çok Kuran okuyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 387 ( üçyüzseksenyedi )
Rüyada abiyle öpüşmek Sadedil KARKIN tarafından 26.03.2017 – 15:13 tarihinde Tunceli / Tunceli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Lüks yaşam, israfın en büyüğüdür. Dünyaya düşkünlüğün ise en belirgin göstergesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here