Rüyada abiyle öpüşmek

Rüyada abiyle öpüşmek

<?php echo

 #   Rüyada abiyle öpüşmek birine iyilik edeceğinize işarettir. Saniyen o şehrin hakiminin kanun ve hukuku iyi bildiğine delâlet eder.Bazende ziynet eşyaları almak ve gösteriş içinde bir yaşama kavuşmak, başkalarına sahip oldukları ile hava atmak, kendini fazla önemsemek ve burnundan kıl aldırmamak şeklinde yorumlanır.
 #   Rüyada abiyle öpüşmek bazı kere de, mal ve yolculuğa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de huşu içinde geçecek bir yaşamın ifadesi ve sağlık müjdecisidir.
 #   Rüyada abiyle öpüşmek sıkıntı, üzüntü ve hastalığa yorumlanır. Rabian mala delâlet eder.
 #   Ünlü Düşünür İbn-İ Rezîn Abdüllatîf Bin Muhammednin tabirinde rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda bir tehlike içine düşeceğine, bu yüzden attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına ve bu üzüntüler yüzün
 #   Rüyada abiyle öpüşmek daha önce beraber olunan veya nişan yapılan bir kimseyle tekrar barışmak ve evliliğe giden adımlar atmak konusunda uzlaşmaya varmak çatışmadan vazgeçip uzlaşmacı sevinç duyacak haberlerle hane içinde mutlu zamanlar geçirmek anlamına can ve hayat bulmaya çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine toplumda saygınlığını ve insanlar tarafından sahip olduğu iyi vizyonunu kaybedecek delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada abiyle öpüşmek Atom AYCI tarafından 04.08.2017 – 03:41 tarihinde Yozgat / Çayıralan şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ey Müslüman! Sade bir hayat sür, lüksün evine giremediği bir dava adamı ol.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here