Ana sayfa A Rüyada abiyle öpüşmek

Rüyada abiyle öpüşmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada abiyle öpüşmek

Rüyada abiyle öpüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada abiyle öpüşmek mutluluk ve iş yaşamında başarılara yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de bazı konularda tembelleşeceğinize ve tahammülünüzün azalacağına işarettir.
# Saniyen vurduğunuz kişiye bir zarar vereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zahmetsiz elde edilecek rızıka yorumlanır.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde kontrolsüz harcamalar yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için nifak ehli kimselere işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 891 ( sekizyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4379 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Berâet (Tevbe) sûresini, Arafat'ta hacılara tebliğ edilmek üzere Hz. Ebu Bekir radıyallahu anh'la göndermişti. Sonra onu çağırarak:"Bunun, ehlimden olmayan bir kimse ile tebliğ edilmesi muvafık değil!" buyurdu. Hz. Ali radıyallahu anh'ı çağırarak sureyi, Arafat'ta okuması için ona verdi."Tirmizi, Tefsir, Tevbe, (3089).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here