Rüyada abiyle yatakta yatmak

38
0
PAYLAŞ

Rüyada abiyle yatakta yatmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada abiyle yatakta yatmak

# Rüyada abiyle yatakta yatmak dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu bildirir. Bazı rüya yorumcularına göre de her türlü keder ve üzüntüden kurtulmaya delâlet eder.
# Saniyen çin güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır. Bazı rüya tabirlerinde ise saygın biriyle tanışacağınıza ve onunla dost olacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Ubeydullah Makdisî Ubeydullah Bin Muhammednin tabirinde yolculuğa çıkacağınıza, ancak az miktarda menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hem kendinizin hem de başkalarının sizin ilminizden faydalanacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 483 ( dörtyüzseksenüç )
Rüyada abiyle yatakta yatmak Uçkan KÜLAHLIOGLU tarafından 13.03.2017 – 15:20 tarihinde Isparta / Uluborlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyalık sana yöneldiği zaman sen de vermesini bil. Zira vermek, onu tüketmez. Dünyalık senden yüz çevirdiği zaman yine ver. Çünkü o hal devamlı kalmaz.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here