Ana sayfa A Rüyada abiyle yatakta yatmak

Rüyada abiyle yatakta yatmak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada abiyle yatakta yatmak

Rüyada abiyle yatakta yatmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada abiyle yatakta yatmak halk arasında dedikoducu olarak tanınan bir kadına işinizin düşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tövbe edeceğinize ve Allah tarafından tövbenizin kabul edileceğine işarettir.
# Saniyen daima emniyet içinde olacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gereğinden fazla para harcayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmana işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 882 ( sekizyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cimriler, kendilerinin bir an önce ölmesini isteyen ve bekleyen yakınlarına servet biriktiren akılsız gafillerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here