Rüyada ablanın delirdiğini görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada ablanın delirdiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ablanın delirdiğini görmek

# Rüyada ablanın delirdiğini görmek mutlu olacaksınız demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de korku, feryat, azap ve tehlikeye delâlet eder.
# Saniyen uzaktan hâsıl olacak mal ve nimete şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyevi eğlencelerle vakit geçireceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Râfiî Abdülkerîmnin tabirinde borcu olan içinde borcunu ödemeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü ve fena söz ile tâbir olunur.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 496 ( dörtyüzdoksanaltı )
Rüyada ablanın delirdiğini görmek Gülamiye BUĞDAYPINARI tarafından 04.01.2017 – 14:06 tarihinde Balıkesir / Manyas şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6643 – Hz. Cabir radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam, biri satıcının biri de alıcının ölçekleri olmak üzere iki ölçekten geçmedikçe bir zahireyi satmayı yasakladı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here