Ana sayfa A Rüyada ablanın delirdiğini görmek

Rüyada ablanın delirdiğini görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada ablanın delirdiğini görmek

Rüyada ablanın delirdiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ablanın delirdiğini görmek gizli tuttuğunuz malın ortaya çıkacağına veya söz sahibi biri olacağınıza ve eğer söz sahibi biriyseniz mal bulacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de acizliğe, korkaklığa ve cüzi bir rızka kanaat etmeye işarettir.
# Saniyen düşman üzerine galip gelmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o kimseye mal bağışlayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde bedbaht ve deli bir adama veya ahmak ve deli bir kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için geçiminiz için bir işle meşgul olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 521 ( beşyüzyirmibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebedi saadeti, fani dünyada arayıp arzulamak, gafletin ve akılsızlığın en koyu halidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here