Ana sayfa A Rüyada ablanın yandığını görmek

Rüyada ablanın yandığını görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada ablanın yandığını görmek

Rüyada ablanın yandığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ablanın yandığını görmek mal ve büyüklüğe yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de istikbalinizin iyi olacağına işarettir.
# Saniyen alimler ve hekimlerle beraber olmak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise arzu ettiğiniz şeyin geç gerçekleşeceğine işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda bir zararla karşılaşacağınıza delâlettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için geçiminizin iyi olacağına, helal rızk elde edeceğinize ve genişliğe çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 57 ( elliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1768 – Ebû Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm namaz için tahrime tekbirini alınca kıraate geçmezden önce bir müddet süküt buyurmuştur. Ben:"Ey Allah'ın Resûlü, dedim, anam babam sana feda olsun, tekbir ile kıraat arasındaki süküt esnasında ne okuyorsunuz?" Bana şu cevabı verdi:"Ey Allah’ım, beni hatalarımdan öyle temizle ki, kirden paklanan be-yaz elbise gibi olayım. Allah’ım beni, hatalarımdan su, kar ve dolu ile yıka" diyorum.Buhârî, Ezân 89; Müslim, Mesâcid 147, (598); Ebû Dâvud, Salât 123, (781); Nesâî, İftitâh 15, (2,128,129).Ebû Dâvud, Nesâî ve Buhârî'nin rivâyetlerinin başında şu ziyade vardır: "Allah’ım, benimle hatalarımın arasını doğu ile batının arası gibi uzak kıl."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here