Rüyada ablanın yandığını görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada ablanın yandığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ablanın yandığını görmek

# Rüyada ablanın yandığını görmek yedi veçhe ile tâbir olunur: a) Emn ve eman , b) Rahmet , c) Mağfiret , d) Kurtuluş , e) Güzel geçim ve maişet , f) Cennet , g) Doğru yola sülük. Bazı rüya yorumcularına göre de zekâttır.
# Saniyen başarılı olacağınızın habercisi delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hatipler, yargıçlar ve yöneticiler için hayra, halk için üzüntüye işarettir.
# Ünlü Filozof Venşerîsî Hasen Bin Osmânnin tabirinde rüya sahibinin çocuğunun vefatına alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yediğiniz zift miktarınca haram mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 394 ( üçyüzdoksandört )
Rüyada ablanın yandığını görmek Başol PARASIZ tarafından 02.05.2017 – 11:22 tarihinde Hatay / Samandağ şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1002 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Müşriklere karşı mallarınızla, canlarınızla ve dillerinizle cihad edin."Ebu Dâvud, Cihâd 18, 2504); Nesâî,Cihâd 1, (6, 7).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here