Rüyada aç bir çocuğu doyurmak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada aç bir çocuğu doyurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada aç bir çocuğu doyurmak

# Rüyada aç bir çocuğu doyurmak reislik ve mala delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yurt dışına yapacağınız bir yolculukta başarı elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen din yolunda mücadele eden eşsiz bir zahit olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise pek yakında huzura kavuşacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Muhammed Bin Hüseyn Fahr-Ül-Kudâtnin tabirinde büyük bir şahsiyetin himayesi altında olacağınıza ve ondan hayır göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntılara düşmeye ve o sıkıntılardan kurtulmaya delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 97 ( doksanyedi )
Rüyada aç bir çocuğu doyurmak Gürsevil GEDİK YILMAZ tarafından 30.09.2017 – 19:07 tarihinde Bursa / Keles şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Senin gönderdiğin mektubu annen, baban, eşin, çocukların aldıkları andan itibaren birkaç gün okumasalar bir kenara koysalar, gücenip darılırsın onlara değil mi?Pekala, Rabbin seni gördüğü halde ondan gelen ilahi mektubu (Kur-an’ı Kerim’i) hiç eline alıp okumazsın. Sen ne utanmaz bir mahlûksun öyle.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here