Ana sayfa A Rüyada aç bir çocuğu doyurmak

Rüyada aç bir çocuğu doyurmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada aç bir çocuğu doyurmak

Rüyada aç bir çocuğu doyurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada aç bir çocuğu doyurmak mevsiminde görmüşseniz, işiteceğiniz güzel bir söze veya sevgi duyacağınız bir kadına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel olaylara yorumlanır.
# Saniyen hükümet edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşmeyeceğine işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için Ehlibeyti a işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zor bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 305 ( üçyüzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlim, sahili olmayan bir denizdir.Çok şey bildiğini zanneden kimse ise en büyük cahildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here