Rüyada aç eşek görmek

Rüyada aç eşek görmek

<?php echo

 #   Rüyada aç eşek görmek inancınızın bozuk olduğuna ve sıkıntı yaşayacağınıza delâlettir. Saniyen eğer ayakkabılar rüya sahibininse büyük mal ve mevkiye, hizmetçilere, kişinin para kazanmasına, yakın zamanda makam sahibi olmaya işarettir.Bazende takdir toplamak ve sevilmek demektir.
 #   Rüyada aç eşek görmek yakında şansınızın çok iyi olacağına ve başarılı işler yapacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de eğer o kişiyi rüya sahibi tanıyorsa, o kişinin mutlu olacağına ve ondan güzel haberler alınacağına işaret eder.
 #   Rüyada aç eşek görmek rüya sahibinin kendisi dışındaki insanları da önemseyeceğini bencil tutum içine girmeden zenginliğiyle övünmeden yaşayacağını ve herkese iyilik yapmak için kalbini açacağını işaret eder. Rabian evin suyu veya kuyusuna işarettir.
 #   Ünlü Filozof Hasen Bin Muhammed Nişâbûrînin tabirinde kişinin hayatında ele avuca gelmeyen işlerle uğraşması sonucunda eline hiçbir şey geçmeyeceğini, genellikle gerçekleşemeyecek hayaller kurduğuna ve bu nedenle başkalarının nazarında dalga geçilen ve ciddiye alınmayan biri olacağına yorumlanır.
 #   Rüyada aç eşek görmek hayatındaki sorunlardan kurtulmak ve sakinleşmek için dinlenmeye ihtiyacı olduğuna ve bu sayede duygularını dizginlemek konusunda ilerleme kaydettiğine rüya sahibinin uzun süren çalışma hayatının sonunda ölene kadar kendisini rahat geçindireceği toplu para alacağı birbirlerine büyük bir bağlılık duyacaklardır rüyayı gören kişinin sadece kendisine güvenebileceğine ve kimseden yardım beklememesine her şeyi yüzüne gözüne bulaştıracak daha sonra başlayacak bir işe ortak olarak girerek kazancın daha da arttırılacağına ve sevilen kişiler için bazı sürprizler yapılacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada aç eşek görmek Tokcan KASAPOĞLU tarafından 19.06.2017 – 17:53 tarihinde Siirt / Baykan şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Akıl gibi mal, iyi huy gibi dost, edep gibi miras ve ilim gibi şeref olmaz.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here