Rüyada aç eşek görmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada aç eşek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada aç eşek görmek

# Rüyada aç eşek görmek itikadın bozukluğuna veya rüya sahibinin günahına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de resim görmek, iyi anlamdadır.
# Saniyen hastalığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz dirhem kadar mal elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Ebû Ahmed Ebdâl Çeştînin tabirinde hoşa gitmeyen bir şeyle karşılaşmaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin yardımıyla menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 271 ( ikiyüzyetmişbir )
Rüyada aç eşek görmek Şehâlem SAVAŞ tarafından 30.04.2017 – 19:07 tarihinde Denizli / Güney şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Görüyoruz ki insan varlığı, başlangıç ve sonu itibarıyla buraya yani dünyaya ait değil. Ezelde başlayan bir yolculuğun misafirlik durağıdır bu dünya.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here