Ana sayfa A Rüyada aç eşek görmek

Rüyada aç eşek görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada aç eşek görmek

Rüyada aç eşek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada aç eşek görmek yolunda gitmeyen bir şeyi düzene sokacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söylediğiniz bir sözden dolayı saygın kişilerden hayır göreceğinize işarettir.
# Saniyen aşk konusundaki arzunuzun gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zulmeden kişiye karşı zafer elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bütün maksat ve arzuların meydana gelmesine, dünyada rızık, iyilik ve güzel şöhrete delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 432 ( dörtyüzotuziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.Tirmizî, İlm, 14.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here