Ana sayfa A Rüyada aç gözlü olmak

Rüyada aç gözlü olmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada aç gözlü olmak

Rüyada aç gözlü olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada aç gözlü olmak Allahın fazlıyla günahlarınızın bağışlanacağına tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de nimet ve mal elde edeceğinize delalet eder.
# Saniyen o yıl içinde halkın güvenlik ve sağlık içinde olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise haklı olduğunuz halde biriyle mahkemelik olacağınıza ve bu mahkemede sizin galip geleceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde hoşunuza gitmeyen kaba sözler işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı şekilde tabir olunur: a) Geniş rızık , b) Hayat , c) Çok ve fazla mal , d) Ucuzluk , e) Asker , f) (Yaz mevsiminde görüldüğünde) hastalık…
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 430 ( dörtyüzotuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tabiinin büyüklerinden Zeyd bin Eslem rivayet ediyor:“Bir defasında Halife Hz. Ömer (r.a) su istedi. Kendine bal şerbeti ikram ettiler. Hz. Ömer (r.a):"Bu ikramınız çok güzel, ama ben, ahirette bunların aslına, gerçeğine kavuşmak için, dünyada bu lezzetleri, terk ettim" diye buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here