Rüyada aç gözlü olmak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada aç gözlü olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada aç gözlü olmak

# Rüyada aç gözlü olmak gam ve kederden kurtuluşa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada nedamete işarettir, buyurmuştur.
# Saniyen on vech ile tabir olunur: a) Nimet , b) Mal , c) Velayet , d) Mertebe , e) Riyaset (Baş olmak) , f) Şeref , g) Saltanat , ğ) Murada ermek , h) Ferah , ı) Sürür… Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuzun kaybolacağına veya vefat edeceğine işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Tâcüddîn Zâkir Abdülvehhâb-I Mısrînin tabirinde gizlice biriktirilmiş mala işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ya da zengin ve cömert bir kimseye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 259 ( ikiyüzellidokuz )
Rüyada aç gözlü olmak Gülbeden TOROL tarafından 05.02.2017 – 03:30 tarihinde Isparta / Atabey şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan bu dünyada misafirdir. Er veya geç, istesek de istemesek de, ölüm kapımızı çalacak, gerçek vatanımız olan ahiret yurduna intikal edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here