Rüyada aç insanlar görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada aç insanlar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada aç insanlar görmek

# Rüyada aç insanlar görmek yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz zeytinyağı miktarınca hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen hacetinizin çabucak reva olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok mala ve nimete nail olmaya alâmettir yorumlanır.
# Büyük Rüya Tabircisi Hasen Ebrikânnin tabirinde üzüleceğinize ve hakaret işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yediğiniz et miktarınca ilim öğreneceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 252 ( ikiyüzelliiki )
Rüyada aç insanlar görmek İsmailhakki PAZIR tarafından 26.02.2017 – 04:12 tarihinde Zonguldak / Devrek şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3573 – Ebu Dâvud ve Tirmizi'nin rivâyetinde Rübeyyi' Bintu Muavvız İbni Afrân radıyallahu anhâ der ki: "… Avuçlarını üç kere yıkadı, yüzünü üç kere yıkadı, bir kere mazmaza ve istinşak yaptı. Ellerini üçer üçer yıkadı. Başını iki kere meshetti. Başının gerisinden başladı, sonra önünden. İki kulağını da meshetti içlerini de, dışlarını da. Ayaklarını da üçer üçer yıkadı.''Ebu Dâvud, Tahâret 50, (126); Tirmizi, Tahâret 25, (33).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here