Ana sayfa A Rüyada aç insanlar görmek

Rüyada aç insanlar görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada aç insanlar görmek

Rüyada aç insanlar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada aç insanlar görmek üzüntülerden güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir belâya ve müşkülâta uğramaya ve eldeki malın telef olmasına delâlet eder. Bazı kere de bu rüya, büyük bir günaha işarettir.
# Saniyen hissiz ve lakayt biri olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bolluğa ve helal rızka işarettir.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için  bir isteğinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi kimseler yanında saygın bir konum elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 313 ( üçyüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zulme uğrayan bir kimse Allah’ın Adil ismine yapışır ve kendine yapılan zulmün karşılığını alacağını, zalimin de cezasını çekeceğini bilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here