Rüyada açacak almak

Rüyada açacak almak

<?php echo

 #   Rüyada açacak almak çok kısa bir süre sonra büyük bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Saniyen dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.Bazende rüya sahibi için akıl karıştırıcı durumlar yaşanacağına alamettir.
 #   Rüyada açacak almak ömrünüzün sonlarının yaklaştığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de her manada güzel ve hayırlıdır.
 #   Rüyada açacak almak sevmediği bir kimse ile arkadaşlığa işarettir. Rabian gönül ferahlığına delâlet eder.
 #   Büyük Rüya Tabircisi Nevevînin tabirinde bu rüya aynı zamanda kuşkularla geçen onca zamanın veya kişinin yakın çevresinin öğrenmesinden korktuğu bir sırrı olduğunun da alametidir.
 #   Rüyada açacak almak rüyanın sahibi olan kimse hakkında her zaman iyi konuşan başkalarının konuşmalarını dinlemeye başınıza gelecek talihli bir olaya kolaylığa ve rahata kavuşup hiç kimseden hiçbir şey istemeyeceği zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına da aynı zamanda hasta insanlar için uzunca bir süre sağlıklı geçecek günleri de haber verir delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada açacak almak Çin ÇOBAN tarafından 04.11.2017 – 09:37 tarihinde Rize / Hemşin şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kamış boşum dedi, şekerlendi.Ağaç yükselip havalara girdi, baltayı yedi.(Alçak gönüllü ve kibirli insanlara çok güzel birer örnek)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here