Rüyada açacak almak

Rüyada açacak almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada açacak almak

# Rüyada açacak almak küçük bir amaliyat ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de dindar ve soylu birine delâlet eder.
# Saniyen mutlu olacağınıza ve mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise müşriklerin ahlakıyla ahlâklanır.
# Ünlü Alim Alâüddîn-İ Haskefînin tabirinde onlardan halâs olur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gören bekar kadın çok güzel bir evlilik yapar.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 161 ( yüzaltmışbir )
Rüyada açacak almak Ertan BAŞER tarafından 23.03.2017 – 07:45 tarihinde Hakkari / Şemdinli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid Bistami k.s hazretlerine bir kimse gelerek kendisine öğüt vermesini istedi ve:“Bana yüce Rabbimize yaklaştıran bir amel söyler misiniz? Onu yaparak Allah’a yaklaşayım, rızasını kazanayım” dedi.Bayezid hazretleri de şu tavsiyede bulundu:“Allah’ın sevgili kullarını, evliyaları sev, onlar da seni sevsinler. Zira yüce Rabbimiz onların kalplerine nazar eder. Umulur ki Hak Teâlâ, onlardan birinin kalbinde senin ismini görüp seni bağışlar.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here