Ana sayfa A Rüyada açacak almak

Rüyada açacak almak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada açacak almak

Rüyada açacak almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada açacak almak dini inancınızın güzel olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinin sırrından haberdar olacağınıza ve murada ereceğinize işarettir.
# Saniyen Allah tarafından din yolunda son derece aydınlık içinde olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların asayiş içinde yaşayacaklarına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ; riyakârca muamelede bulunan ve yaltaklık yapan bir kimse ile tabir edilir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sırrınızın aşikar olacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 706 ( yediyüzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeyh Sadi Şirazi “Bostan adlı meşhur kitabında şöyle anlatıyor:Gaddarlığıyla ünlü bir köy ağası bir kuyuya düşmüştü. Sabahlara kadar yalvarıp yakardı, inleyip sızladı.Derken, adamın biri gelip tepesine bir taş yükledi ve şöyle dedi:Sen kaç kişinin feryadına yetiştin ki can kurtaracak adam arıyorsun? Sürekli alçaklık, namertlik tohumları ektin, bugün harman vakti geldi. Bak bakalım eline ne geçti. Senin elinden yaralı gönüller inlerken senin yarana kim merhem olur? Bizim için sürekli kuyu kazıyordun, sonunda kazdığın kuyuya kendin düştün.Halk içinde kuyu kazan iki tip insan vardır. Biri güzel huyludur, hayır sahibidir, insanların içini serinletmek ister. Öbürü kötü nam salmıştır, insanların oraya yuvarlanmasını ister.Yaramaz kişiler iyilik ummasın. Ilgın ağacın meyvesi asla üzüm olmaz.Gözün tarlasına arpa eken, hasat zamanı buğday çekeceğini ummasın. Ne kadar da emek çeksen zakkum ağacından meyve alamazsın. Kardeşim, ne ekersen onu biçersin.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here