Rüyada acele hazırlanmak

24
0
PAYLAŞ

Rüyada acele hazırlanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada acele hazırlanmak

# Rüyada acele hazırlanmak o hâkimin Allahu Teâlâ indinde ecir ve sevaba nail olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de parlak bir istikbale işarettir.
# Saniyen hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşamınızda büyük değişiklikler olacağına işarettir.
# Ünlü Düşünür Erzincanlı Abdürrahmân Efendinin tabirinde yeni bir işe girişeceğine yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için beş türlü tâbir edilir: a) Sultan , b) Hakim , c) İmam , d) Hatip , e) Yüksek mertebe.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 211 ( ikiyüzonbir )
Rüyada acele hazırlanmak Matem DEMİRBAŞ tarafından 15.09.2017 – 16:32 tarihinde Karabük / Eskipazar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4374 – Zeyd İbnu Erkam radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurdular: "Ben kimin dostu (mevlası) isem, Ali de onun dostudur."Tirmizi, Menakıb, (3714).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here