Rüyada acele nişanlanmak

21
0
PAYLAŞ

Rüyada acele nişanlanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada acele nişanlanmak

# Rüyada acele nişanlanmak iyi bir haber olarak yorumlanır, zevk almayacağınız anlamındadır. Bazı rüya yorumcularına göre de eğer üzüm mevsimiyse umduğunuzdan fazla nimete ve dünyevi hayra değilse, mal ve nimete ait hayırlı sözler sarf edeceğinize işarettir.
# Saniyen gördüğünüz tezek miktarınca mal ve nimete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Ahmed Bin Muhammed El-Ascudînin tabirinde ana baba veya zevcenin hastalığına delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mutluluk ve nimete işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 115 ( yüzonbeş )
Rüyada acele nişanlanmak Angıl DİKOĞLU tarafından 22.05.2017 – 11:06 tarihinde Kırıkkale / Karakeçili şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4549 – Ebu Sa'id radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ziyaret için sadece üç mescide seyahat edilebilir: Mescid-i Haram, Mescid-i Resûlullah, Mescid-i Aksâ."Buharig, Fezailu's-Salat 6, Hacc 26, Savm 67; Müslim, Hacc 288, (827); Tirmizi, Salat 243, (326).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here