Ana sayfa A Rüyada acı içinde ağlamak

Rüyada acı içinde ağlamak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada acı içinde ağlamak

Rüyada acı içinde ağlamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada acı içinde ağlamak söz sahibi birinden zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir yakın dosta ihtiyacınız olduğunu belirtir.
# Saniyen evinizde vazifesini iyi bir şekilde yerine getiren, insanlara DOĞRU yolu öğreten, kötü şeylerden tövbe etmiş dert ortağı saliha bir kadın olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir erkek çocuğunuzun olacağına veya biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için hak yolda ilerleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işte sabır ve sebata, hastaların iyileşip afiyet bulmalarına delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 135 ( yüzotuzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3597 – Hz. Aişe radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm bana misvağını yıkamam için verirdi. Teberrük için, yıkamazdan önce kendim kullanırdım, sonra yıkayıp ona verirdim."Ebu Davud, Taharet 28, (52).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here