Rüyada acı içinde ağlamak

21
0
PAYLAŞ

Rüyada acı içinde ağlamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada acı içinde ağlamak

# Rüyada acı içinde ağlamak yahut senelere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hizmetinizde çalışan kimsenin çocuğunun öleceğine işarettir.
# Saniyen ömrünüzün uzayacağına, sevineceğinize ancak sıkıntıya düşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz kimsenin sizden edep ve ahlak öğreneceğine işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Bin Abdülmelîknin tabirinde işiniz neticesinde bol miktarda gelir sağlayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dostları ile bir araya gelmeye uzak yerlere seyahate çıkmaya delalettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 410 ( dörtyüzon )
Rüyada acı içinde ağlamak Sevay KILIÇCIOĞLU tarafından 10.07.2017 – 12:58 tarihinde Ordu / Gülyalı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6653 – Abdullah İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a esirler getirildiği zaman, aile efradını birbirinden ayırmak istemediği için hepsini bir kişiye verirdi."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here