Rüyada acı kahve içmek

24
0
PAYLAŞ

Rüyada acı kahve içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada acı kahve içmek

# Rüyada acı kahve içmek onbir türlü tâbir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulüvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet , h) Riyaset , ı) İslamda kuvvet i) Dünya ve ahirette hayır , j) Refah ve rahat Bazı rüya yorumcularına göre de  bir musibetle karşılaşacağınıza, bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir.
# Saniyen oldukça tehlikeli ve riskli bir işle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kadınlar için bu rüya, yakında bir evlilik olduğunun habercisidir.
# Ünlü Alim Hüseyn Bin Abdullah Ayderûsnin tabirinde hastalık ve illet ile tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dinin güzelliğine delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 350 ( üçyüzelli )
Rüyada acı kahve içmek Oranlı DUMLU tarafından 23.03.2016 – 20:54 tarihinde İstanbul / Kartal şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ömer (r.a.) bir kişinin evine uğradı. Biri şu ayeti okuyordu: “Rabbinin azabı mutlaka gerçekleşecektir; ona engel olacak bir şey yoktur” ( Tur 52/7–8 )Hz. Ömer (r.a.) bu ayetleri işitince bayılarak bineğinden düştü. Kaldırıp evine götürdüler. Bu halin acısından dolayı uzun bir süre hasta kaldı. O kadar ki, insanlar ziyaretine bile gelmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here