Ana sayfa A Rüyada acı kahve içmek

Rüyada acı kahve içmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada acı kahve içmek

Rüyada acı kahve içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada acı kahve içmek alimlerin ve dindar insanların makam ve izzet bulacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bağ sahibinin durumunun kötü olduğuna işarettir.
# Saniyen kayısı gibi kötüye tabir edilen ağaçlar dışında yediğiniz meyve miktarınca mal elde edeceğinize veya sevineceğiniz bir haber işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise biriyle tanışmak için girişimde bulunacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için söz sahibi birinden yana üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin düzeleceğine ve ömür boyu mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 684 ( altıyüzseksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendi ibadetini çok, başkasınınkini az görüpte böbürlenen gafillerden olma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here