Ana sayfa A Rüyada acı kırmızı biber yemek

Rüyada acı kırmızı biber yemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada acı kırmızı biber yemek

Rüyada acı kırmızı biber yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada acı kırmızı biber yemek bir arkadaşınızın zaafını öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kaçınılması gereken şeyleri yapmaya işarettir.
# Saniyen söz sahibi biriyseniz saygınlığınızın artacağına ve murada ereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise övgüye, aynı yağların bozuk ve kokuşmuş olduğunu görmek ise, yergiye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya gördüğünüz firuze miktarınca mal kazanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir olayın aydınlığa kavuşacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 340 ( üçyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1010 – Seleme İbnu'l-Ekvâ radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bir gazve sırasında başımıza Hz. Ebu Bekir radıyallahu anh'i komutan tayin etti. Bu seferde müşriklerden bir gruba gece baskını yaptık. Onlardan çokça öldürüldü. Ben kendi elimle yedi kişi öldürdüm. Bunlar, farklı ailelerdendi. O gün parolamız: "Ey Mansur (yardım gören) öldür, öldür!" idi."Ebu Dâvud, Cihâd 78, (2596),102, (2638).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here