Rüyada acı kırmızı biber yemek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada acı kırmızı biber yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada acı kırmızı biber yemek

# Rüyada acı kırmızı biber yemek zırh harpte düşmandan korunmak için kullanılır. Bazı rüya yorumcularına göre de temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir.
# Saniyen güzel söz söyleyeceğinize, ekşi lokma vermek ise bunun tersine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz bölgede fiyatların ucuzlayacağına işarettir.
# Ünlü Alim Şellî Muhammed Bin Ebî Bekr Bin Ahmednin tabirinde bolluk, bereket ve rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şeref ve sevinçle rızıklanır.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 336 ( üçyüzotuzaltı )
Rüyada acı kırmızı biber yemek Kocaalp ÖREN tarafından 09.09.2017 – 19:07 tarihinde Burdur / Gölhisar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bütün işlerde, kulun niyeti Allah’ü Teâlâ’nın rızası olursa, o işin sonu mutlaka iyi olur.Ebû Süleyman Dârâni Hz.leri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here