Ana sayfa A Rüyada acı patlıcan yemek

Rüyada acı patlıcan yemek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada acı patlıcan yemek

Rüyada acı patlıcan yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada acı patlıcan yemek yukarıda belirtilen vasıflara sahip biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlığınızın yerinde ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.
# Saniyen düşmana galip geleceğinize ve fetih gerçekleştireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yapılan amelin riya ile yapıldığına ve bunların sevabını mahvedecek kötü bir söz söylemeye delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için ikiz çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin düzeleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 335 ( üçyüzotuzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. İsa’ya (a.s) sormuşlar:Terbiyeni kimden aldın?Cevaplamış:Allah beni cahille terbiye etti. Zira cahilin cehaletini gördüm, ondan uzak durdum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here