PAYLAŞ

Rüyada acı patlıcan yemek emeğin karşılığını mutlaka alacak anlamına gelir. Saniyen güzel yüzlü, güzel sözlü ve tatlı dilli zevcedir.. Bazende rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında ortaya konan işe çok büyük miktarda emek verdiğine, gecesini gündüzüne kattığına ve bunun karşılığında hakkı olan paranın verileceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine işaret eder.
Rüyada acı patlıcan yemek sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına maddi zararını karşılayacağına yüksek mertebeye geleceğine endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına bir sebeple kendisini çok üzeceğine mutsuz gergin ve üzüntülü günler geçireceğine maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada acı peynir yemek yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine kazancındaki verimliliğin artacağına işlerinin yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada acı pul biber görmek beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, bir ömür olacağına sağlığa önem verilmemesi dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına alamet eder.
Rüyada acı pul biber yemek iş hayatında terfi alınacağına, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına delalet etmektedir.
Rüyada acı salatalık yemek bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına kem gözlere ve nazarlara gelineceğine bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına işaret etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada acı patlıcan yemek Cevri KOÇER tarafından 03.02.2018 – 10:22 tarihinde Sivas / Koyulhisar şehrinden soruldu.