Rüyada acı patlıcan yemek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada acı patlıcan yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada acı patlıcan yemek

# Rüyada acı patlıcan yemek tövbe etmeniz ve sırrınızı insanlardan gizlemeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mescidden kandilleri almaya işarettir.
# Saniyen saygınlığınızın azalacağına veya boşanacağınıza tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise içi bozuk bir kadına delâlet eder.
# Ünlü Alim Semnûn Muhibnin tabirinde bir kadın için kendisinin çok zevk alacağı çok neşeli bir toplantıya yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıhhat ve afiyetle müjdelenmeye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 345 ( üçyüzkırkbeş )
Rüyada acı patlıcan yemek Sevenay USLUSOY tarafından 12.09.2017 – 18:14 tarihinde İstanbul / Bakırköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yol kesenler Kur’an’ı okuyup öğrenince yol gösterici oldular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here