Rüyada acı su tükürmek

Rüyada acı su tükürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada acı su tükürmek

# Rüyada acı su tükürmek ahlâk yönünden eksikliğe yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de üç kere bağırdığını duymak iyi haberdir.
# Saniyen kötülüğe ve şerre delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı işlerin halli için bir ihtardır.
# Ünlü Filozof Ebû Feth-İ Vâsıtînin tabirinde müneccim ve hilekar kimseye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü huylu bir kadınla evleneceğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 862 ( sekizyüzaltmışiki )
Rüyada acı su tükürmek Ataner ADISANLI tarafından 11.06.2017 – 04:58 tarihinde Malatya / Yeşilyurt şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Büyüklüğün ölçüsü hangi kemal vasfı kabul edilirse edilsin, insanlık tarihinin kaydettiği en büyük insan Hz. Muhammed’dir. (s.a.v)Lamartin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here