Rüyada acı su tükürmek

Rüyada acı su tükürmek

<?php echo

 #   Rüyada acı su tükürmek gördüğünüz delilik miktarınca haram mal elde edeceğinize ve o parayı hayır işlerde harcayacağınıza ve bu yüzden insanlardan azar işiteceğinize işarettir. Saniyen hamilelikten kurtulmaya işarettir.Bazende baştan savma yapılan bir iş yüzünden eleştiri oklarını üzerine çekmek ve iş yerinde hoş olmayan bir uyarıya maruz kalmak anlamına gelir.
 #   Rüyada acı su tükürmek nimet içinde boğulacağınıza bolluk ve berekete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalana, kibre ve helak olmaya da işarettir.
 #   Rüyada acı su tükürmek o kimse için ahiret saadetine işarettir. Rabian yolculuğa çıkacak kimseye işarettir.
 #   Ünlü Düşünür İbn-İ EbiL-Hamâilnin tabirinde iş hayatına işaret eder.
 #   Rüyada acı su tükürmek evlatların işe girmeleri ayrıyeten çok zeki bir kimsenin yardımı ile sorunlardan kısa zamanda ve pratik bir şekilde kurtulmak her zaman neşeli olacağına yatağın pahalı ve gösterişli olması dini inanç taşımayan kadına kişinin kalbinin temizlenmesine maddi olarak zayıflayacağını ve boşa zaman kaybı yaşayacağını delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada acı su tükürmek Bukan AKKOYUNLU tarafından 28.05.2017 – 07:28 tarihinde Kars / Susuz şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4622 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Beni Selime yurtlarını bırakarak Mescid-i Nebeviye yakın bir yere gelip yerleşmek istediler. Durumdan haberdar olan Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Yürüdüğünüz zamanki adımların sevabını hesaba katmıyor musunuz?" dedi. Bunun üzerine yerlerinde kaldılar."Buhari, Fezailu'l-Medine 11, Ezan 33.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here