Ana sayfa A Rüyada acı su tükürmek

Rüyada acı su tükürmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada acı su tükürmek

Rüyada acı su tükürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada acı su tükürmek güzel bir eğlence yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gördüğünüz ter miktarınca malınızı eşinize harcayacağınıza işarettir.
# Saniyen kişinin hayat felsefesine uygun ideallerine yakışır şekilde bir hayat sürdüğüne ve karşısına çıkan farklı fikirlere önem vermediğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için görünmez bir yerde malını zayi etmeye alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için azaptan güvende kalacağınıza ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 210 ( ikiyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5116 – Ebu Sa'id radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Hakkıyla cehennemlik olan cehennemlikler var ya, onlar cehennemde ne ölürler ne de yaşarlar. Lâkin günahları (yahut hataları denmiştir) sebebiyle ateşe dûçar olan bir kısım kimseler vardır ki, ateş onları tamamen öldürür. Yanıp kömür olduktan sonra, kendilerine şefaat edilme izni verilir. Böylece grup grup getirilirler ve cennet nehirlerine dağıtılırlar. Sonra:"Ey cennet ehli! Bunların üzerlerine su dökün" denilir. Bunlar, sel yatağında biten bir ot gibi yeniden biterler."Müslim, İman 306, (185).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here