Rüyada açık insanın kapanması

Rüyada açık insanın kapanması

<?php echo

 #   Rüyada açık insanın kapanması insanların çabalarına göre mesleklerine yorulur. Saniyen şerli olaylarla karşılaşmaya işaret eder, şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir.Bazende duyuların azalmasına neden olacak fiziksel bir rahatsızlığın belirtisi olarak görülebilir.
 #   Rüyada açık insanın kapanması ibadet cihetiyle iyiliğe ve ihlâsa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin sevdiği insanlara önemli yardımlarda bulunmasına ve başkalarının derdini de en az kendi derdi gibi önemseyerek, elinden geleni yapmaya çalıştığına alamettir.
 #   Rüyada açık insanın kapanması sevdiğiniz biriyle karşılaşacağınıza işarettir. Rabian üzüntü ve kedere ve iftiraya delâlet eder.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Cemâli-Zâde İbn-İ Cemâl El-Mısrînin tabirinde talihli ve şanslı bir sene geçirir.
 #   Rüyada açık insanın kapanması yakın gelecekte tüm bu gayretlerin meyvesini almaya başlayan kişinin maddi imkanlarında da artış olacağını genel anlam itibariyle çok büyütülmesine gerek duyulmayacak tüm malına haciz gelmesi ve yılların emeği olan mal varlığını kaybetmesi içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine ve üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine kendisine örnek aldığı bir büyüğün peşinden gideceğini delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada açık insanın kapanması Musamettin ÇAMAŞ tarafından 04.12.2017 – 20:54 tarihinde Kütahya / Gediz şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4532 – Talha İbnu Ubeydillah İbni Kerîz radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Günlerin en efdali arafe günüdür. Faziletçe cum'a'ya muvafakat eder. O, cum'a günü dışında yapılan yetmiş haccdan efdaldir. Duaların en efdali de arafe günü yapılan duadır. Benim ve benden önceki peygamberlerin söylediği en efdal söz de: "Lâilahe illallah vahdehu lâ-şerikelehu. (Allah birdir, ondan başka ilah yoktur, O'nun ortağı da yoktur) sözüdür."İmam Malik "Duaların en efdali.." ibaresinden sonraki kısmını Muvatta'da tahric etmiştir. Rezin ise rivayeti baştan sona kadar tam olarak tahric etmiştir.Muvatta, Hacc 346, (1, 422).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here