Ana sayfa A Rüyada açık insanın kapanması

Rüyada açık insanın kapanması

4
0
PAYLAŞ

Rüyada açık insanın kapanması

Rüyada açık insanın kapanması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada açık insanın kapanması mal ve nimet elde edeceğinize ve din yolunda büyüklük kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir ümitsizlik yaşayacağınıza veya kötü bir sonla karşılaşacağınıza şeklinde yorulur.
# Saniyen önemli bir olay karşısında çaresiz kalacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise zamanınızı eğlenceyle geçireceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda menfaat ve helal rızk elde etmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlenip çocuk sahibi olacağınıza ve kazançlı işler yapacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 243 ( ikiyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnanmak, tam bir teslimiyetle inanmak, meğer ne kadar büyük bir mutlulukmuş. Hayatımı boş şüphelerle harcadığım için ne kadar akılsızlık etmişim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here