Ana sayfa A Rüyada açık renk örümcek görmek

Rüyada açık renk örümcek görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada açık renk örümcek görmek

Rüyada açık renk örümcek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada açık renk örümcek görmek dünyanızın iyi ama ahiretinizin kötü olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de helal mal ve temiz akideye işarettir.
# Saniyen birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntıdan kurtulmağa yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için dar bir yerde mahsur kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ecelinizin yaklaştığına ve tövbe etmeniz gerektiğine şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 58 ( ellisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mutasavvıfların büyüklerinden İmam Kuşeyri (k.s), Cafer-i Sadık (r.a) Hazretlerinin müsamaha ve cömertlikte eşsiz olduğunu şöyle anlatır:“Hacılardan biri Medine-i Münevvere'de kaldığı evde uyuyordu. Uyanınca yanında bulunan para kesesinin çalındığını zannetti. Dışarıya fırladı, kapının önünde Cafer-i Sadık’ı gördü ve hemen yakasına yapışıp:Para kesemi sen mi aldın, diye çıkıştı. Cafer-i Sadık:Kesenin içinde ne vardı, diye sordu. Adam;1000 dinar vardı dedi.Cafer-i Sadık (r.a) adamı evine götürdü ve 1000 dinar sayıp verdi. Daha sonra adam kaldığı yere döndü. Bir de baktı ki altın kesesi orada duruyor. Hemen Cafer-i Sadık’ın yanına giderek özür diledi, parayı iade etmek istedi. Cafer-i Sadık ise altınları geri almadı ve:Elimden çıkanı, verdiğim bir şeyi geri almam, dedi. Adam, etrafındakilere;Bu kimdir diye sordu, onlar da,Hz. Peygamber’in torunu Cafer-i Sadık, dediler.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here