Ana sayfa A Rüyada açık vücut görmek

Rüyada açık vücut görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada açık vücut görmek

Rüyada açık vücut görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada açık vücut görmek akıbetin karanlık olduğuna yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahı tespih edeceğinize işarettir.
# Saniyen yaşadığınız sürece hastalık ve dertlerle uğraşmayacağınız anlamına yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  batıl ilimler öğrenmeye veya yalan konuşmaya işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için çıkardığınız inci miktarınca ilim elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ekonomik durumunuzun düzeleceğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 26 ( yirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbn-i Sina'ya: "Dünyada devâsı olmayan bir dert var mı?" diye sorduklarında ondan şu cevabı almışlar: "Derdin devâsızı, iyinin kötüye muhtaç olmasıdır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here