Rüyada açık vücut görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada açık vücut görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada açık vücut görmek

# Rüyada açık vücut görmek geniş bir ev ile de tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de incineceğinize ve çile çekeceğinize işarettir.
# Saniyen saygınlık ve izzetinizin artacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayır ve nimet elde edeceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Fahreddîn Acemînin tabirinde din ve gidişatın güzelliğine, çok mala, hayır ve berekete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zengin, dindar ve aynı zamanda hilekar bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 418 ( dörtyüzonsekiz )
Rüyada açık vücut görmek Muhammetali UYANIK tarafından 11.06.2017 – 22:37 tarihinde Batman / Gercüş şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6916 – Hz. Aişe radıyallahu anha anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Yılan fasıktır, akreb fasıktır, fare fasıktır, karga fasıktır."Kâsım İbnu Muhammed İbni Ebi Bekr radıyallahu anh'a: "Karga yenilir mi ?" diye sorulmuştu. Şu cevabı verdi: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın ona "fasık" demesinden sonra onu kim yer?"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here