Rüyada açık yara görmek

Rüyada açık yara görmek

<?php echo

 #   Rüyada açık yara görmek evlada işarettir. Saniyen aile ve akraba ilişkilerinde yaşanacak sıkıntılara dikkat çeker.Bazende rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına rivayet edilir.
 #   Rüyada açık yara görmek hazmı kolay rızka ve geçim hususunda bolluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bazı kere de ömrü kısa bir çocuğa delâlet eder.
 #   Rüyada açık yara görmek o mahalledeki halkın geçiminin güzelliğine ve feyz ü berekete delâlet eder. Rabian mal mülk ve zenginliğe nail olur.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Bekr Vâsıtînin tabirinde rüyayı gören kişinin iyilik, hayır ve güzellik bulacağı anlamına gelir.
 #   Rüyada açık yara görmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına dünyevi zevklerle ve eğlencelerle meşgul olmaya ve genel anlamda dünyaya dalıp ahireti unutmaya korkularından maddi manevi zorluğa masabaşı bir işe girileceği derin acı veren olayları unutmak ve geleceğe bakmak anlamına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada açık yara görmek Buhide ÖZBEY tarafından 12.10.2017 – 21:15 tarihinde Iğdır / Aralık şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendini tanıtmayı değil, tanımaya çalış, a gafil!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here