Ana sayfa A Rüyada açık yara görmek

Rüyada açık yara görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada açık yara görmek

Rüyada açık yara görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada açık yara görmek bir konuşma sırasında sözlü olarak birinden destek alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de vurduğunuz kimsenin şöhret bulacağına işarettir.
# Saniyen ilme işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evlilikteki sorunların ifadesi olan rüya eşler arasında küçük sorunların sürekli çoğaldığını çözüm bulmak yerine inatlaşmaya varan durumlar yüzünden ilişkinin bozulmaya başladığını delalet eder.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde erkekler için şan ve şerefe, kadınlar içinse kötüye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cömert, kerim ve iyilik sahibi bir adama, ayrıca külfetsiz meydana gelen bir mal ile de tâbir olunur.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 715 ( yediyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sıkıntılara çare, dertlere deva, hastalıklara şifa veren sadece Allah-ü Teâlâ’dır. Öyleyse müslümanlar, Allah’ın engin lütûf ve keremine sığınmalı, şartlar ne kadar kötü olursa olsun Allah’a olan güvenlerini asla yitirmemelidirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here