Rüyada açma yediğini görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada açma yediğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada açma yediğini görmek

# Rüyada açma yediğini görmek mal toplamaya ve işlerin güzel idaresine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yolculuğa çıkacağınıza ve rüyada yükseldiğiniz ölçüde saygınlık kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen sıkıntılarla dolu yolculuğa ve bu yolculukta kazanılacak az menfaate işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin ve hayır yapmakla meşhur ve fikirleri düzgün olmayan bir kadına delâlet eder.
# Ünlü Alim İbrâhim Bin Ali El-AZebnin tabirinde dört vech ile tâbir olunur: a) Zengin kimse , b) Zengin ve iffetli kadın , c) Kurân-ı Kerim hafızı , d) Hayırlı evlat… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir nasihat işiteceğinize ve bu nasihate uymanız gerektiğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 903 ( dokuzyüzüç )
Rüyada açma yediğini görmek Özen ATCI tarafından 01.01.2017 – 22:57 tarihinde Diyarbakır / Ergani şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6655 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Miraç gecesi, bir kavme uğradım ki, karınları evler gibi iri idi. Bu karınların içi yılanlarla dolu idi ve yılanlar dışarıdan gözüküyorlardı. Ben: "Ey Cibril bunlar kimlerdir?"diye sordum. "Bunlar faiz yiyenler!" dedi."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here