PAYLAŞ

Rüyada açma yediğini görmek akıbetinizin iyi olacağına işarettir. Saniyen aydınlık ve ferah günler görmeye, geçim kaygısı olmadan bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürmeye, emlak ya da bağ bahçe sahibi olmaya işaret eder.. Bazende gelecekte hayırlı ve büyük işlere girişileceğine, bu işlerde üstün başarı elde edileceğine ve bu başarıların büyük bir ün sağlayacağına delalet edilir.
Rüyada açma yediğini görmek olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ailesiyle saadet içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada açma yemek görmek iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada açmak görmek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, zenginliğe kavuşulacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine inanılır.
Rüyada açmamış çiçek görmek makamını garantileyeceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, planlarının gerçekleşeceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına rahatın ve huzurun yerine geleceğine rivayet eder.
Rüyada açmamış gelincik görmek kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine delalettir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada açma yediğini görmek Günrem TEMLİ tarafından 06.01.2018 – 14:15 tarihinde Diyarbakır / Ergani şehrinden soruldu.