Rüyada açma yediğini görmek

Rüyada açma yediğini görmek

<?php echo

 #   Rüyada açma yediğini görmek borçlanacağınıza işarettir. Saniyen mal ve erkek çocuğa alâmettir.Bazende genç erkekler için tüm hayatlarını değiştirecek bir hanımla tanışacaklarına ve aşık olacaklarına, duygusal kararlar alarak geleceklerini yeni baştan inşa edeceklerine, genç evlilik yapacakları gibi, erken yaşta baba olma sevincini tadacaklarına alamet eder.
 #   Rüyada açma yediğini görmek zengin bir kadınla evleneceğinize ve onun malını yiyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evlilik veya çok iyi arkadaş edineceği demektir.
 #   Rüyada açma yediğini görmek süsünüzün eksiksiz olacağına işarettir. Rabian saygınlık ve izzetinizin artacağına işarettir.
 #   Ünlü Düşünür Ahmed Bin Hadraveyhnin tabirinde rüyada altını çişle dolduran kişi eğer mutsuzluk yaşıyor ve herhangi bir durumdan dolayı sıkıntı içinde bulunuyorsa en yakın zamanda tüm bu üzüntülerini unutturacak ve bu acılardan kurtulacak bir olay yaşar ve bu olay sonucunda eski huzurlu günlerine geriş döner.
 #   Rüyada açma yediğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek anlamda da dünya mallarına kavuşacağına rüyasında gördüğü kişi tarafından çok büyük bir yardım görür umutsuzluk halinden sonra gerçekleşecek dilek ve arzularınıza ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına evli ama çocuğu olmayan bayanlar için sürpriz bir hamileliğin de habercisidir maddi açıdan da çok zengin bir hayat sürüleceğine de delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada açma yediğini görmek Ercan ORMAN tarafından 12.08.2017 – 11:16 tarihinde Şanlıurfa / Şanlıurfa şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tâbiinin ( sahabelerden sonraki neslin) tanınmışlarından büyük veli, Ebu Bekir Abdullah b. Müzeni (r.a) şöyle der:“Allah Teâlâ üç kimseyi sever. Bunlar az yiyen, az uyuyan ve çok salih amel edip az istirahat eden kimselerdir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here