Ana sayfa A Rüyada açma yediğini görmek

Rüyada açma yediğini görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada açma yediğini görmek

Rüyada açma yediğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada açma yediğini görmek bir yer satın alıp orada ziraat edeceğinize veya bazı tabircilere göre miras elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimsenin sizi sevdiğine işarettir.
# Saniyen saygı ve sevgi kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin veya dürüst kimseye işarettir.
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda iş hayatınızda verdiğiniz kararları ve planlarınızı tekrar kontrol etmenin ve en kısa sürede ciddi bir toplantı yapmanız gerektiğinin bir göstergesidir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makam elde edeceğinize ve saygınlık kazanacağınıza şeklinde yorulur.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 452 ( dörtyüzelliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kim birini incitirse, daha şiddetli azarı bir başkasından kendi duyar.Abdullah ibni Avn

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here