Ana sayfa A Rüyada ad ve soyad görmek

Rüyada ad ve soyad görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada ad ve soyad görmek

Rüyada ad ve soyad görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ad ve soyad görmek bir dairenin idaresine bakan veya okulun başı bulunan hocaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de başarıyla sonuçlanacak bir girişimde bulunacağınıza işarettir.
# Saniyen durumunuzun değişeceğine veya taşınacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz amber miktarınca menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şöhret bulacağı bir işe delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 473 ( dörtyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeytan işlerini gördürebilmek için genelde işsizleri seçer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here