Rüyada ad ve soyad görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada ad ve soyad görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ad ve soyad görmek

# Rüyada ad ve soyad görmek sultan nezdinde insanların işini yapan bir adama tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de bilge bir çocuğunuz olacağına işarettir.
# Saniyen her yerde kurtuluş ve zafere ermeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yalan yere yemin edeceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdüsselâm Bin Berrecânnin tabirinde rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cesurca bir girişimde bulunacağınıza ve başarılı olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 494 ( dörtyüzdoksandört )
Rüyada ad ve soyad görmek Ukuş AYKAN tarafından 14.09.2017 – 12:16 tarihinde Bolu / Seben şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam-ı Rabbanî k.s. Hazretleri; “Bir farzı yerine getirmek bin sünneti yerine getirmekten, bir sünneti yerine getirmek bin edebi yerine getirmekten daha faziletlidir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here