Ana sayfa A Rüyada adada yürümek

Rüyada adada yürümek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada adada yürümek

Rüyada adada yürümek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada adada yürümek ömrünüzün uzun, malınızın nesilden nesle kalıcı olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de oldukça saygınlık kazanacağınıza, ancak dini konuda hassasiyetinizin azalacağına işarettir.
# Saniyen  birinden azar işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise söz sahibi birinden menfaat göreceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya ilahi azaba işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinin oğluyla arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize şeklinde yorulur.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 114 ( yüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Derler ki, “Ramazan, onbir ayın sultanıdır.” Onbir ay bir araya gelse bir Ramazan etmezmiş. Deriz ki, içlerinde senin olmadığın onbirlerce ay, onbinlerce sene, onbinlerce asır peşpeşe dizilse de, sen gönüllerimizde daima birincisin Ramazan.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here