Rüyada adada yürümek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada adada yürümek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada adada yürümek

# Rüyada adada yürümek müminler için rahmet, kâfirler için intikam ve helaktir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir şey hakkında emin olmak, gönül rahatlığına ulaşmak demektir.
# Saniyen ecelinizin yaklaştığına ve akıbetinizin hayırlı olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayız halindeki bir kadınla cinsel ilişkiye gireceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin İshâk İbn-İ Huzeymenin tabirinde geçim hususunda sıkıntı ve meşakkate işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kavmi ve milleti ile tâbir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 772 ( yediyüzyetmişiki )
Rüyada adada yürümek Gürçim KESİK tarafından 30.05.2017 – 18:51 tarihinde Ankara / Çankaya şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yoksa sende hikmetini bilmeden varlığa sevinip, yokluğa yerinen gafillerden misin?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here