Ana sayfa A Rüyada adak hayvanı görmek

Rüyada adak hayvanı görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada adak hayvanı görmek

Rüyada adak hayvanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada adak hayvanı görmek harama mürtekip olacağınıza ve perişanlık çekeceğinize, bazı tabircilere göre ise; sefere çıkacağınıza, muradınıza ereceğinize, ancak daha sonra işinizin bozulacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eski bir dostla karşılaşacağınıza tabir olunur.
# Saniyen ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evleneceğinize veya bir evlilik merasimine katılacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için sosyal açıdan sorumluluk sahibi olmanın ve yardımlaşma derneklerine üye olarak pek çok kişinin sorununa çare bulmak için çalışılacağının da delaletidir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hapse düşeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 341 ( üçyüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günahlar, haramlar allanır pullanır, süslenir insanın karşısına gelir cilve yapar. O kadar tatlıdır ki günahlar haramlar, iradesi zayıf olan kimse hemen harama, günaha meyleder.M. Es’ad Coşan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here