Rüyada adak hayvanı görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada adak hayvanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada adak hayvanı görmek

# Rüyada adak hayvanı görmek refaha sevince ve çok rızka tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de aldığınız hamur miktarınca, yapacağınız bir ticarette helal mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen sıkıntıdan veya geçireceğiniz ölümcül bir hastalıktan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise uzun süre görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize ve sevineceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Ebû Ali Sincî Hüseyn Bin Şuaybnin tabirinde hidayet ve nimete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gam ve kederden halâs olmağa delalet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 172 ( yüzyetmişiki )
Rüyada adak hayvanı görmek Ülmiye ARAP tarafından 12.05.2017 – 15:04 tarihinde Karabük / Eskipazar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya, üzerinden geçilip gidilmesi gereken suyu çok tuzlu bir denizdir. Bu çok tuzlu ve tatsız deniz suyundan susuzluğunu giderecek yani hayatını idame ettirebilecek kadar içenler için ciddi bir sorun yoktur, ancak bu tuzlu ve tatsız sudan kana kana içenler, yani fani ve lanetli dünyayı elde etmeye, sahiplenmeye kalkışanlar ahiretlerine en büyük kötülüğü yapmış olurlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here