Rüyada alçıda ayak görmek

Rüyada alçıda ayak görmek

<?php echo

 #   Rüyada alçıda ayak görmek dini inanç uğruna yapılan yolculuğa işarettir. Saniyen bolluk ve berekete işaret eder.Bazende rüyayı gören kişinin, çok şanslı biri olduğuna ancak bu şansı gerektiği gibi kullanmadığına, kalkıp bazı işlere girip adım atması, belli yolları ve aşamaları geçmesi gerekirken oturup beklediğine ve bekleyerek armut piş ağzıma düş mantığı ile hareket ettiğine ve bu bakış açısının kendisine hiçbir yarar getirmeyeceğine tabir edilir.
 #   Rüyada alçıda ayak görmek tövbe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin iyi kalpli bir insan olduğu gibi, karşısına da her zaman ona yardımcı olacak ve iyiliklerde bulunacak kişilerin çıktığına işarettir.
 #   Rüyada alçıda ayak görmek ummadığınız veya uzak bir yerde olan birinden size ulaşacak hayra işarettir. Rabian özgürlüğünüzün elinizden alı-nacağına işarettir.
 #   Büyük Rüya Tabircisi Ali Bin Muhammed El-Fezârînin tabirinde kişinin çalışma arkadaşları veya amirleri tarafından onore edilecek bir başarıya imza atması anlamına geldiği gibi, aynı zamanda da sakladığı bir sır olduğuna da tabir edilir.
 #   Rüyada alçıda ayak görmek kendisi ya da ailesi ile ilgili ağır bir hastalık haberi alacak ağzıma düş mantığında olduğu sürece şansının da kısmetinin de kendine hayır getirmeyeceğine kazancın artmasına rüyayı gören kişinin gerçekte ne istediğini bilemez olmuş bir duruma düşeceğine borçlarından kurtulacağına sizi haklı çıkarması akla gelmelidir delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada alçıda ayak görmek Bozbağ İNANÇ tarafından 07.12.2017 – 14:55 tarihinde Bilecik / İnhisar şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6911 – Fâkih İbnu'l Muğîre'nin azadlı cariyesi Saibe radıyallahu anha anlatıyor: "Hz. Aişe radıyallahu anhâ'nın yanına girmiştim. Odasında, yere konulmuş bir mızrak gördüm. "Ey mü'minlerin annesi! Bununla ne yapıyorsun?" diye sordum. Şu cevabı verdi:"Biz bununla, su kelerleri öldürüyoruz. Çünkü Resulullah aleyhissalâtu vesselâm bize bildirdi ki, Hz. İbrahim aleyhisselâm ateşe atıldığı zaman yerdeki bütün hayvanlar ateşin sönmesine katıldı, sadece keler katılmadı. Dahası o, ateşi yanması için üflüyordu. Bu sebeple Aleyhissalatu vesselâm bunun öldürülmesini emir buyurdu."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here