Rüyada alçıda ayak görmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada alçıda ayak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada alçıda ayak görmek

# Rüyada alçıda ayak görmek diğer yandan bu rüyayı gören kişiler ev ve iş hayatları arasında sıkışırlar ve ikilemler yaşarlar. Bazı rüya yorumcularına göre de düşman üzerine galip olmaya delâlet eder.
# Saniyen memuriyetten azline ve kazancın durgunluğuna delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise doğru söze ve şanın yüceliğine delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Molla Arabnin tabirinde o kimseye iyilik etmeye alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 281 ( ikiyüzseksenbir )
Rüyada alçıda ayak görmek Salgur GÜLCAN tarafından 26.03.2017 – 01:24 tarihinde Adana / Ceyhan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1774 – İbnu Abbâs radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Haberiniz olsun, ben rükü ve secde hâlinde Kur'ân okumaktan men edildim. Öyleyse rüküda Rabb Teâlâ'yı tâzim edin, secdede ise dua etmeye gayret edin, zira secdede iken yaptığınız dua icâbet edilmeye Iâyıktır."Müslim, Salât 207 (479); Ebü Dâvud, Salât 152, (876); Nesai, İftitâh 98, (2,189).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here