Rüyada amerikan salatası görmek

Rüyada amerikan salatası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada amerikan salatası görmek

# Rüyada amerikan salatası görmek zor günlerde yardım göremeyecek olmanın ve ruhsal açıdan yalnızlık çekmenin işaretidir. Bazı rüya yorumcularına göre de ötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır.
# Saniyen çek, senet vb işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise devlet reisinin ölümüne delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Cemâli-Zâde İbn-İ Cemâl El-Mısrînin tabirinde izzete, yüceliğe, kuvvete ve heybete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ecelin yaklaşmasına delâlet eder.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 709 ( yediyüzdokuz )
Rüyada amerikan salatası görmek Fatiye MÜFTÜOĞLU tarafından 20.07.2017 – 13:28 tarihinde Erzurum / İspir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aşk, davaya benzer, cefa çekmek de şahide, şahidin yoksa davayı kazanamasın ki!Mevlanap;Türlü türlü cefanınAdını aşk koymuşlarYunus EmreAşkın sefası yok değil amma cefası daha çok.Şeyhülislâm Yahya Efendi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here