Rüyada amerikaya uçmak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada amerikaya uçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada amerikaya uçmak

# Rüyada amerikaya uçmak takva olan söze delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ferah ve geniş yerde toplanmaya delâlet eder.
# Saniyen ekmek dağıttığı ve sadaka verdiği kişiler kendisinden üstün olur. Bazı rüya tabirlerinde ise Allahın kudretine sığınmaktır.
# Ünlü Alim Zahîruddîn Buhârî Muhammed Bin Ömernin tabirinde onun için batmaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evden yaşlı birinin vefatına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 826 ( sekizyüzyirmialtı )
Rüyada amerikaya uçmak Nasuhi ŞENYURD tarafından 10.01.2017 – 00:05 tarihinde Erzincan / Kemaliye şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1831 – Talha İbnu Ubeydillah radıyallâhu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm hilâli görünce şu duayı okurdu: "Allah’ım, Ay'ın hilâl devresini bize bereketli, imanlı, selâmetli ve İslâm üzere geçir. Ey hilâl benim de senin de Rabbin Allah'tır."Tirmizi, Daavât 52, (3447).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here