Rüyada anadolu hisarını görmek

26
0
PAYLAŞ

Rüyada anadolu hisarını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada anadolu hisarını görmek

# Rüyada anadolu hisarını görmek evlenmek ile de tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de  aldatılacağınıza işarettir.
# Saniyen yahut hacca gider. Bazı rüya tabirlerinde ise her alanda başarıya delalettir.
# Ünlü Alim Abdülvehhâb-I ŞaRânînin tabirinde çok yalan söyleyen bir çocuk ile tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o bölgeye ilahi azabın geleceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 49 ( kırkdokuz )
Rüyada anadolu hisarını görmek Atiye KAVUKÇU tarafından 01.02.2017 – 14:20 tarihinde Gaziantep / Nizip şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kalbimde bir katılık hissediyorum, ne yapayım? diye soran birine, Ahmet bin Ebi’l Havari, şu tavsiyeyi yapmıştır:Kalbinde bir katılaşma gördüğünde; Salihlerle sohbet et, onlarla beraber bulun. Yemeği azalt. Nefsinin isteklerine karşı çık ve onu sıkıntılara alıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here