Rüyada anadolu hisarını görmek

Rüyada anadolu hisarını görmek

<?php echo

 #   Rüyada anadolu hisarını görmek her şeyden yararlanıp menfaat elde etmeye işarettir. Saniyen en hayırlı rüyalar arasındadır ve gören kişi için görülmemiş bir şansın kapıda olacağına, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, Allahın en sevgili kullarından biri olacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına yorumlanır.Bazende rüyayı gören kişinin şimdiki koşullarından ve maddi imkânlarından memnun olmadığına, daha fazla çalışmak ve daha iyi şartlarda yaşamak istediğine bu nedenle yeni işlere girmek için her türlü fedakârlığı yapmaya da hazır olduğuna yorulur.
 #   Rüyada anadolu hisarını görmek ümitsizliğe, üzüntü ve kedere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bazı kere de, hakimin kendisi ve dilidir.
 #   Rüyada anadolu hisarını görmek müjdeli bir haber alacağınıza ve düşmanınız varsa onu alt edeceğinize işarettir. Rabian saygınlığınızın azalacağına ve dünyaya aldanacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Alim İbn-İ Ammârnin tabirinde rüya sahibi kadınsa çok anaçtır, erkekse son derece babacandır diye tabir edilir.
 #   Rüyada anadolu hisarını görmek içinde bulunduğu durumu yakın bir zamanda çözüme kavuşturacak olan ve büyük sorunların herhangi bir zarar vermeden uzaklaşmasına yardım eden bir kişinin varlığına bu durumda da iki yakasının bir araya gelmeyeceğine ve borcunun da hiç bitmeyeceğine ümitlerinin boşa olmadığına şöhret sahibi olarak daha çok para kazanacağını kazançtan yana kara geçmeye bol rızık ve nimet elde etmeye delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada anadolu hisarını görmek Yankı AKAY tarafından 20.05.2017 – 12:38 tarihinde Almanya / Erfurt şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5897 – Yine Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ümmetimin hepsi affa mazhar olacaktır, günahı aleni işleyenler hariç. Kişinin geceleyin işledigi kötü bir ameli Allah örtmüştür. Ama sabah olunca o: "Ey falan, bu gece ben şu şu işleri yaptım!" der. Böylece o, geceleyin Allah kendini örtmüş olduğu halde, sabahleyin, üzerindeki Allah'ın örtüsünü açar. İşte bu, günahı aleni işlemenin bir çeşididir."Buhâri, Edeb 60; Müslim, Zühd 52, (2990).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here