Rüyada anne rahmi görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada anne rahmi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada anne rahmi görmek

# Rüyada anne rahmi görmek rızkınızın daralacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimse sultan tarafından vurulan o kırbacın sayısınca mala nail olur.
# Saniyen bir cahillik yüzünden şöhretinizi kaybedeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yeni bir aşk yaşayacağınıza işaret eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Hüseyn Bin Muiz Belhînin tabirinde yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan dünyevi makam elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güvencesi olmayan ilişkilere işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 420 ( dörtyüzyirmi )
Rüyada anne rahmi görmek Fezal DÜŞENKALKAR tarafından 26.05.2017 – 02:40 tarihinde Diyarbakır / Yenişehir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Namazda ruhun, kalbin, aklın büyük bir rahatı vardır. Hem vücuda da o kadar ağır bir iş değildir. Hem namaz kılanın, diğer mübah dünyevi amelleri, güzel bir niyet ile ibadet hükmünü alır.Bu surette bütün sermaye-i ömrünü, âhirete mâl edebilir. Fâni ömrünü, bir cihette ibka eder… Kısacası namaz mü'minin istirahatidir.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here