Rüyada araba plakası görmek

31
0
PAYLAŞ

Rüyada araba plakası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada araba plakası görmek

# Rüyada araba plakası görmek hileli bir durumu,kötülüğü gizlemek demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de korku ve şiddetten emin olmaya ve selâmete delâlet eder.
# Saniyen çok yolculuk yapan hilekar kişiye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kendi ve çoluk çocuğu için hayır ve menfaate delalettir.
# Ünlü Alim Muhammed Bin Selâm El-Bîkendînin tabirinde gizli kalan bazı şeylerin ortaya çıkması, iş yaşamında da başarı demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  başınıza kötü bir iş geleceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 42 ( kırkiki )
Rüyada araba plakası görmek Esil MORBENLİ tarafından 18.09.2017 – 15:05 tarihinde Denizli / Çameli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebu Hureyre (r.a) "takva"nın ne olduğunu soranlara: "Siz hiç dikenli yoldan geçtiniz mi?" dedi. Onlar da "Evet geçtik" dediler. Bunun üzerine: "O halde oradan geçerken ne yaptınız?" diye sordu. Onlar: Dikenlerden sakındık, dediler. İşte takva da, günah ve hatalardan sakınmaktır, cevabını verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here