Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek

Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek

# Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek ilim sahibi ve dindar biriyseniz, insanlara hayrınızın dokunacağına, değilseniz, hizmetçi istihdam edeceğinize ve mücevherlerin değeri kadar mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yahut eve delâlet eder.
# Saniyen kötü huylu bir kadınla evleneceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gizli tuttuğunuz malın ortaya çıkacağına veya söz sahibi biri olacağınıza ve eğer söz sahibi biriyseniz mal bulacağınıza yorumlanır.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Şeyh Abdüsselâm Şâh-I ALânin tabirinde ileri yaşta birisi için bu rüya büyük para kaybı nedeniyle daha basit bir yaşama mecbur olacak anlamındadır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir çekişmeye neden olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 440 ( dörtyüzkırk )
Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek Mürşüt HİÇDURMAZ tarafından 23.06.2017 – 00:45 tarihinde Samsun / Atakum şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne mutlu bu dünyadan bilgi ile adaletle göçen kimseye.Sadi-i Şirazi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here