Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek

Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek

<?php echo

 #   Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek bir entrikaya karşı dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Saniyen eşyanın kıymeti nisbetinde şerefe naili-yete delâlet eder.Bazende çok bereketli bir yaşam sürüleceğini işaret eder ve kişinin elini attığı her şeyin değerleneceğini, çok zahmet çekmeden yaşayacağını, çoğu zaman kısmetlerin ayağına geleceğini ve şanslı biri olacağını vurgular.
 #   Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek izz ü şerefe, mertebe ve makama
delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kişi için çok güzel bir hayatın işaretidir.
 #   Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek hak ve adalete, insaf ve kereme delâlet eder. Rabian pişman olacak bir işi yapmaya işarettir.
 #   Ünlü Filozof Muhammed Hâşim-İ Keşmînin tabirinde rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük yardımlarda bulunduğu, çok emeğinin geçtiği ve her istediğini yaptığı bir kimseden nankörlük ve vefasızlık göreceğine işaret eder.
 #   Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek tuttuğunu koparan ve aklına koyduğunu yapan bir düşmanı olduğu özellikle işinde ve özel hayatında yaşanacak sürpriz gelişmelere aslı astarı olmayan sözler söylemesine bu bitişlerin hemen ardından çok sevinç duyulacak güzel başlangıçların ve kişiye heyecan verecek olayların vuku bulacağına daha önce yaşamaya alışık olmadığı şeyler yaşayacak ve nasıl davranması gerektiğini bilemeyecek ölümünden sonra malının üzerine konmanın planlarını yapan delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada arabanın zarar gördüğünü görmek Oğultekin SANCAR tarafından 11.08.2017 – 17:21 tarihinde Kayseri / Akkışla şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam-ı Azam Ebu Hanife Hazretleri bir gün yolda giderken karşıdan gelen bir adamın yolunudeğiştirerek karşı tarafa geçtiğini görünce sormuş: "Beni görünce neden yolunu değiştirdin?" Soruya muhatap olan şahıs utana sıkıla: "Size olan borcumu hâlâ ödeyemediğim için sizden utanıyorum. Ben bu yüzden sizi görünceyolumu değiştirmek için karşıya geçtim. Sizinle karşılaşmaktan utanıyorum," demiş. Bunun üzerine İmam-ı Azam Hazretleri şöyle demiş: "Bundan sonra bana artık herhangi bir borcun yok. Şu andan itibaren bana olan borcunu siliyorum. Bu zamana kadar beni her gördüğünde seni huzursuz ettiğim için bana hakkını helâl et."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here