Rüyada aşçılık yapmak

Rüyada aşçılık yapmak

<?php echo

 #   Rüyada aşçılık yapmak boynunuzda sahiplerine teslim etmeniz gereken emanetler olduğuna işarettir. Saniyen iyi niyetle gidilecek olan bir seyahat olarak değerlendirilir.Bazende evli bir kadının bir erkeği öptüğünü görmesi ise iffetine getireceği laflara ve sözlere, eşiyle arasında çok büyük kavgalar olacağına işaret ettiği gibi aynı zamanda yasak bir aşka da işaret eder.
 #   Rüyada aşçılık yapmak zahmetle elde edilen mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kendi nefsi hesabına zarar ve kötü şeydir.
 #   Rüyada aşçılık yapmak kerih bir eve delâlet eder. Rabian tabiri de şöyle: a) Hak yolda devam , b) İş ve kavlinde sıdk , c) Salih ve muhlis olmak , d) Kerem ve cûd…
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Yahyâ Et-Tüsterînin tabirinde rüyayı gören kişinin, çok şanslı biri olduğuna ancak bu şansı gerektiği gibi kullanmadığına, kalkıp bazı işlere girip adım atması, belli yolları ve aşamaları geçmesi gerekirken oturup beklediğine ve bekleyerek armut piş ağzıma düş mantığı ile hareket ettiğine ve bu bakış açısının kendisine hiçbir yarar getirmeyeceğine tabir edilir.
 #   Rüyada aşçılık yapmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve iyi mevkilere gelerek yeni ve daha iyi işlere giriş yapacağına vaktinde görüldüyse iyiye bu üzücü haberler nedeni ile günlerce uyku uyumayacak yakın zaman içinde kendisine bir ortak bularak girdiği bir işte hiç ummadığı bir sorunla karşılaşacağına rüya sahibinin hayatında önemli bir gelişme olacağına ve çok önemli bir davet ya da teklif alıp yeni yeni şeyler denenmesi ve muhafazakar tarafların törpülenmesine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada aşçılık yapmak Dorukkurt HANGÜL tarafından 09.02.2017 – 01:54 tarihinde Karabük / Ovacık şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

242 – İyas İbnu Abdillah radıyallahu anh "Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm'in suyun satılmasını yasakladığını" rivayet etmiştir.Ebu Dâvud, Büyû 63, (3478); Tirmizî, Büyû 44, (1271); Nesâî, Büyû 88, (7, 307); İbnu Mâce, Rühûn 18, (2477).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here