Rüyada aşçılık yapmak

42
0
PAYLAŞ

Rüyada aşçılık yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada aşçılık yapmak

# Rüyada aşçılık yapmak durumunuzun her zamankinden daha iyi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evleneceğinize işarettir.
# Saniyen son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinizi bildirir. Bazı rüya tabirlerinde ise emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına delâlet eder.
# Ünlü Filozof Necmeddîn-İ Kübrânin tabirinde kendinizi küçük düşürecek bir iş yapacağınıza ve saygınlığınızı kaybedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hoşunuza gitmeyecek bir şey işiteceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 35 ( otuzbeş )
Rüyada aşçılık yapmak Mürşüt SARAYLI tarafından 09.09.2017 – 13:37 tarihinde Adana / Seyhan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Selman-ı Farisi’nin vefatı sırasında Sa’d bin Ebi Vakkas onu ziyarete gelir ve ağladığını görünce sorar:Niye ağlıyorsun, ölüm korkusundan mı?Ölümden korktuğum yok, dünyaya tutkum da yok, diye cevap alınca tekrar sorar:Öyleyse niye ağlıyorsun?Der ki:Ben Allah Resulü’ne bir söz verdim, o sözü yerine getiremediğim için ağlıyorum.Rasulullah Efendimiz: “Dünyada ancak bir yolcu kadar yük alın. Sırtınıza fazla yük almayın. Çünkü yol yokuş, sonra çıkamazsınız yolda kalırsınız. Dünyaya kıymet verip de mal tutkusuna düşmeyin.” buyurmuştu. Ama şu etrafımdakilere bak, ben ne kadar çok şey edinmişim. Şimdi bunlarla Allah Resulü’nün huzuruna nasıl varacağım?Sa’d (r.a) diyor ki: “Acaba ne malı var diye baktım. Gördüm ki bir tencere, bir sahan, bir testi, bir bardak, bir de sofradan ibaret. Selman bunları çok görmüş ağlıyor.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here