Rüyada asker eli öpmek

40
0
PAYLAŞ

Rüyada asker eli öpmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada asker eli öpmek

# Rüyada asker eli öpmek ağır bir borç altına gireceğinize ve bu yüzden hapse düşeceğinize yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de makam elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen ihtiyar halde görmesi, geçmiş zamana delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise tecrübeli ve akıllı bir ortağınız olacağına ve onunla büyük kazançlar elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Hevârînin tabirinde bekar bir kadın için, makam sahibi birisiyle evliliğe yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evletle olan bir işinin yoluna gireceğini bildirir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 789 ( yediyüzseksendokuz )
Rüyada asker eli öpmek Yalkı ÖZMUK tarafından 15.01.2017 – 05:43 tarihinde Denizli / Çameli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sırf Allah rızası için yapılmayan hiçbir amel makbul değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here