Rüyada asker eli öpmek

Rüyada asker eli öpmek

<?php echo

 #   Rüyada asker eli öpmek  ani ölümden yana korku içinde olacağınıza ve saygınlığınızı yitireceğinize işarettir. Saniyen polis ile de tâbir olunur.Bazende acısıyla tatlısıyla bir hayat yaşamak manasındadır ve kişinin başına gelen her şeyi makul karşıladığını, kötü durumlarda dahi sakinliğini bozmadığını, sabırla hareket etmesi sonucunda yaşamındaki tüm hayallerine kavuşacağını bildirir.
 #   Rüyada asker eli öpmek erkekler için ticarette büyük para kazancına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de mevkisini kaybedeceğine işarettir.
 #   Rüyada asker eli öpmek yahut senelere delâlet eder. Rabian o kimseye sıkıntı yaşatacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Filozof Ömer Bin İbrâhim El-Akberînin tabirinde iş ve aşk yaşamında her şeyin yolunda gideceği bir döneme girileceğini, kişinin bu fırsatları çok iyi değerlendirip, hayatını istediği şekle sokacağını bildirir.
 #   Rüyada asker eli öpmek yokluk yüzü görülmeyeceğini ahirette iyi bir yerinin olmasına ve durumunun güzel olmasına hayatına yerleşik düzenden ziyade sürekli gezerek yaşamak isteyen sakin ve huzurlu günler geçirir rüya sahibin insanlarla olan iletişimidir delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada asker eli öpmek Dayahatun AKHUN tarafından 13.01.2017 – 06:35 tarihinde İstanbul / Pendik şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeyh Sa’di Şirazî k.s. anlatıyor.Deniz kenarında, bir kaplan tarafından yaralanmış bir derviş gördüm. Yarası ağırdı, ilaç tesir etmiyordu. Uzun zamandan beri bu yaranın acısını çekmesine rağmen sabrediyordu. Durmadan Cenab-ı Hakk’a şükrediyor ve şöyle diyordu:Çok şükür ki bir belâya uğradım, bir günaha değil.Can dostum bana gücenip ölümüme ferman verse, sakın beni o anda can kaygısı üzer sanmayın.“Ne yaptım da yâri huzursuz ettim acaba?”diye endişelenirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here