Rüyada asker görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada asker görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada asker görmek

# Rüyada asker görmek ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de davet ettiğiniz kimseyi gerçek hayatta hayra davet edeceğinize işarettir.
# Saniyen biriktirdiği malı yemeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğu varsa, bu kere zenginliğe delâlet eder.
# Ünlü Alim İbn-İ Decâcî SaDullah Bin Nasrnin tabirinde günahlarınızın artacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için başkalarını çekiştirmek suretiyle birinin halinden haberdar olacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 459 ( dörtyüzellidokuz )
Rüyada asker görmek Sabar ÖZEK tarafından 27.03.2017 – 20:47 tarihinde Adıyaman / Kahta şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Adamın biri Şeyh Şibli Hazretlerine dedi ki: Efendim, aile efradım çok fazla, geçim sıkıntısı içindeyim, ne yapmalıyım? Hemen eve git, kimin rızkını sana bağlı görüyorsan onu kapı dışarı et, kimin rızkını da Allah'tan biliyorsan o evinde kalsın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here