Rüyada Asker Görmek

Rüyada Asker Görmek

<?php echo

 #   Rüyada Asker Görmek birinin ekmeğine mani olacağınıza işarettir. Saniyen korku ve şiddetten emin olmaya, hayır ve menfaata delâlet eder.Bazende dünyalıktan yani maldan ve paradan yana bolca rızıklanmaya ve ailenin erkek bireylerine işaret eder.
 #   Rüyada Asker Görmek malın muhafazasına alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir hizmetçi satın almaya işarettir.
 #   Rüyada Asker Görmek ölüm döşeğine düşecek kadar ağır bir hastalığa yakalanacağınıza, ama bu hastalıktan kurtulacağınıza işarettir. Rabian yakınlardan birinin yardımına koşmaya delâlet eder.
 #   Ünlü Filozof Dursun Fakîh Tursun Fakîhnin tabirinde iş hayatında yaşanan zor bir dönemin sona ereceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, sağlık sorunları
 #   Rüyada Asker Görmek mücadelelerin kurtuluş olarak kabul edilir özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına evlatlarının boğazından haram lokma geçirmediğine yüksek koltuk sahibi bir kimseyle zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada Asker Görmek Temürşah ÖZLÜ tarafından 15.07.2017 – 10:23 tarihinde Trabzon / Akçaabat şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ebu Bekir r.a. vefatına yakın bir zamanda Hz. Ömer r.a.’a şu tavsiyelerde bulunmuştur: “ Hak ağırdır, uygulaması zordur ama sonu hoştur. Batıl ise hafiftir, kolaydır ama sonu kötüdür. Şüphesiz Allah’ın emirleri zamanında ve hakkıyla yapılmalıdır. Sen insanların hepsine adaletle davransan, sadece birine zulmetsen neticede bu zulüm sana dönüp gelir. Vasiyetime uyarsan sana ölümden daha sevimli bir şey olmaz. Zaten ölüm mutlaka sana gelecek. Eğer vasiyetimi zayi edersen, yerine getirmezsen, bu sefer ölüm sana zor gelir. Fakat istesen de ölümün gelmesine engel olamazsın.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here