Rüyada asker olarak yaralanmak

Rüyada asker olarak yaralanmak

<?php echo

 #   Rüyada asker olarak yaralanmak helal mal elde edeceğinize, kuvvet bulacağınıza ve zenginleşeceğinize işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin mutlu olacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret eder ve hayırlara alamet ettiği şeklinde yorumlanır.Bazende şüphe anlamına gelir.
 #   Rüyada asker olarak yaralanmak ev ile de tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de ahirette kevser şarabı içmeye delâlet eder.
 #   Rüyada asker olarak yaralanmak ömrünün uzayacağına işarettir. Rabian iyiliklerin mahvına delâlet eder.
 #   Ünlü Alim Şebîb Bin Osman Rahbînin tabirinde rüya sahibinin başarısına engel olan ve hayatında hep zorluk çıkaran kişilerden kurtulup, yolunu açmasına ve bundan sonrası için geleceğini kendi elleriyle, istediği doğrultuda kurmasına tabir edilir.
 #   Rüyada asker olarak yaralanmak huzurunun ve neşesinin yerine geleceği şeklinde düşmanlara açık vermeden yaşanacağını kırılganlığından kişinin bu insanları gözünde çok büyüttüğünü de iş hayatına dalarak ailesini unuttuğuna ve onları önemsemediğine bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine de delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada asker olarak yaralanmak Darçin KARCIOĞLU tarafından 18.12.2017 – 03:36 tarihinde Isparta / Uluborlu şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1944 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Dünya sevgisi her çeşit hatalı davranışların başıdır. Bir şeye olan sevgin seni kör ve sağır yapar."Rezin ilâvesidir. Beyhaki Şuabu'l-İman'da kaydetmiştir. Hadisin ikinci yarısı Ebü Dâvud'da tahric edilmiştir. Edep 125, (5150).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here