Rüyada asker olarak yaralanmak

19
0
PAYLAŞ

Rüyada asker olarak yaralanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada asker olarak yaralanmak

# Rüyada asker olarak yaralanmak bahtınızın açılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir kadından ayrılacağınıza işarettir.
# Saniyen evlenmek ya da dostluk kurmak anlamına gelmektedir işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halin iyiliğine, hastaların şifa bulmalarına ve kırık şeyleri tamir etmeye işarettir.
# Ünlü Filozof İbrâhim Esnevînin tabirinde beklenmedik habere delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için takvalı ve dindar eşlere işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 6 ( altı )
Rüyada asker olarak yaralanmak Zebirce TEMİZER tarafından 03.09.2017 – 05:57 tarihinde İstanbul / Beylikdüzü şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cehalet, insanı mahrum eder her saadetten.Eşrefi RumiEhl-i kemal ile cefa çekmek,Yeğdir cahil ile safa sürmekten.Seyrâni

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here