Rüyada avize seçmek

Rüyada avize seçmek

<?php echo

 #   Rüyada avize seçmek güzel kadına işarettir. Saniyen ağır başlı ve efendi bir adama delalet eder.Bazende dünyanın en mutlu insanı kendisiymiş gibi hissedecek demektir.
 #   Rüyada avize seçmek zahmetle elde edeceğiniz mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aşk ve üzüntü ile de tâbir olunur.
 #   Rüyada avize seçmek zengin ve güzel bir hanımla evlenmeye delâlet eder. Rabian önceki işlerinize nazaran daha tedbirli ve tecrübeli olarak yeni bir işe girişeceğinize işarettir.
 #   Ünlü Filozof Muhammed Bin Ali Mâzerînin tabirinde ayakkabı çıkarmak sıkıntıları atmak ve rahata ermek anlamlarına geldiği gibi, yeni bir aşkın da haberini verir.
 #   Rüyada avize seçmek ilerletmek ve daha bir donanımlı hale getirmek için çalışmaktan ve inanmaktan vazgeçmeyeceğine Allahın emir ve buyruklarına hiç karşı çıkmadığına onu koruyup kollayan ve kendi gözünden dahi sakınacak kadar çok seven bir insanın varlığına her türlü hileden kavgasız gürültüsüz bir beraberlik yaşayarak evliliğe kadar ilerleyeceklerine iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada avize seçmek İnal MUSLU tarafından 22.08.2017 – 06:23 tarihinde Giresun / Keşap şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4326 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Muhammed'in nefsi yed-i kudretinde bulunan Zât-ı Zülcelâl'e yemin olsun ki, sizden birine, beni görmeyeceği bir gün gelecek ki, o gün beni beraberlerinde görmek, ona ehlinden ve malından daha makbul olacak."Resûlullah'ın bu sözünü, Ashab, kendilerine ölümünü haber veriyor diye yorumladılar. Bunun üzerine, ölümüyle kendisini kaybedince getirmiş olduğu bereketleri müşahede ettikleri müddetçe duyacakları, Aleyhissalatu vesselam'a kavuşma temennisini kasdettiğini bildirdi."Müslim, Fezail 142, (2364).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here