Rüyada ayakkabı dükkanı görmek

48
0
PAYLAŞ

Rüyada ayakkabı dükkanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ayakkabı dükkanı görmek

# Rüyada ayakkabı dükkanı görmek dinin ve itikadın kuvvetliliğine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir iş neticesinde takdire layık olacağınız halde takdir görmeyeceğinize işarettir.
# Saniyen Allah rızası için mescid inşa ettirmeye de delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise sultan tarafından gelecek mala alâmettir.
# Ünlü Alim Ahmed Bin Ali Ebû Bekr Hemedânînin tabirinde dört şekilde tâbir olunur: a) Erkek evlat , b) Helal rızık , c) Mal , d) Hayır ve menfaat.. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günahlarınızın çok olduğuna ve tövbe etmediğiniz takdirde ateş ehli olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 680 ( altıyüzseksen )
Rüyada ayakkabı dükkanı görmek Asalbegüm PEKDOGDU tarafından 15.08.2017 – 21:28 tarihinde Erzurum / Olur şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah bir kapıyı açmadan bir kapıyı kapamaz.Hafızı-ı Şirazi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here