Rüyada ayran istemek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada ayran istemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ayran istemek

# Rüyada ayran istemek elinizi attığınız her işte başarılı olacak, para durumunuzu düzelteceksiniz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de İslamdan çıkma korkusu içinde olacağınıza işarettir.
# Saniyen şecaatli ve kuvvetli bir kimse ile muaraza etmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise feyz ü berekete, refah ve servete delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdülhak-I Dehlevînin tabirinde dört veçhe ile tâbir olunur: a) Zinet ve ziyade ilim , b) Kurân-ı kerimi öğrenmek , c) Şeref ve makam , d) Talak sebebiyle hüzün ve gam. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sapıklığa işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 699 ( altıyüzdoksandokuz )
Rüyada ayran istemek Sevcan TİKİCİ tarafından 26.09.2017 – 19:40 tarihinde Afyonkarahisar / Dazkırı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mevlana Halid k.s. hazretleri Hak Teâlâ’nın rızasını talep edenlerin öncelikle şunlara dikkat etmesi gerektiğini söyler ve şöyle buyurur:“Her şeyden önce ve bütün işlerde yapılması gereken en lüzumlu şey, niyet ve ihlâsın düzeltilmesidir. Çünkü istenilen bir şeyi elden kaçırmamak için, Allah-ü Teâlâ’ya olan yakınlığın uzaklığa, rızasının gazaba dönüşmemesi için mutlaka niyetin düzeltilmesi, kötü düşüncelerden arındırılması ve ihlâs sahibi olunması gerekir.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here