Rüyada ayran istemek

Rüyada ayran istemek

<?php echo

 #   Rüyada ayran istemek insanların dinlerini öğrenmek için müracaat ettikleri alime işarettir. Saniyen mala ve paraya işaret eder.Bazende kişinin, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için uzun zamandan beri ertelediği bir seyahate çıkacağına, bu seyahatin dönüşünde büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, yakınındaki insanlarla arasındaki sorunları çözüme kavuşturacağına ve kendi işini kuracağına alamet eder.
 #   Rüyada ayran istemek oldukça aşağılık bir düşmanınız olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kısmet almak şeklinde tabir edilir.
 #   Rüyada ayran istemek şu şekilde de tabir olunur: a) Allahu Teala o kimsenin dinini ıslah eder , b) Nifaktan uzak olarak ahirete gider , d) Nebiyy-i Zişan ona şehadette bulunur , e) Bütün melekler onun için istiğfar ederler , f) Cenab-ı Hakı kişiye ihlas nimeti verir… Rabian refaha, rahatlığa, sürür ve sevince delâlet eder.
 #   Ünlü Düşünür Nesefî Ömernin tabirinde rüya sahibinin, yaptığı iş ve uzun yıllardan beri sahip olduğu hayalleri için kendisini pek yeterli görmediğine, içten içe kendisinde çok büyük bir eksiklik gördüğüne, bu yüzden çok büyük bir üzüntü duyduğuna, içinden çıkılmaz ve gereksiz duygulara kapılıp kendisini yıprattığına, bu sebeple kendisini çok büyük sıkıntılara soktuğuna ve çok üzüleceği
 #   Rüyada ayran istemek yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve bu sıkıntılardan ailenizin de mutsuz olacağına güzel nimetlerle rızkınızın artması gibi çıkarlarınıza uygun ve hayırlı bir iş geleceğini düşünebilirsiniz sevinçli haberler getiren misafirlere de bu nedenle eldeki parayı doğru şekilde kullanmak gerektiğine de çok büyük emek vererek ve çaba göstererek hayatını kurmaya çalıştığına ve yakında istediği gibi bir hayata kavuşacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada ayran istemek Nazlican KABACAOĞLU tarafından 21.02.2017 – 21:35 tarihinde Hatay / Altınözü şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3586 – Abdullah İbnu Zeyd radıyallahu anh anlatıyor: “Resülullah aleyhissalâtu vesselâm ikişer ikişer yıkayarak abdest aldı ve: “Bu, nur üzerine nurdur” buyurdu.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here