Ana sayfa B Rüyada böbrek kesmek

Rüyada böbrek kesmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada böbrek kesmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada böbrek kesmek

# Rüyada böbrek kesmek korku ve şiddetten emin olmaya, halkın büyüklerine yaklaşmaya, şanın yüceliğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır.
Rüyada böbrek kesmek ne anlama gelir?
# Saniyen hayırsız bir kız çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise doğru söze ve şanın yüceliğine delâlet eder.
Rüyada böbrek kesmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Abdülhâlık Goncdüvânînin tabirinde gelecek bir misafire işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zamanınızı boşa harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 714 ( yediyüzondört )
Rüyada böbrek kesmek Dülger TERCAN tarafından 30.04.2017 – 01:27 tarihinde Fransa / Nice şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mevlana Halid-i Hazretleri Bağdat'tan atıyla Şam'a gider. Şam’da iki kişi Mevlana hazretlerini, "Bu bizim atımızdır, bunu bu şahıs çalmış" diyerek kadıya şikâyet eder. Mevlana Halid-i Bağdadi hazretleri, "Ben bu atı benim ahırımdan aldım binip geldim. Bu iki müslüman yalan söylemez. Allah-ü Teâlâ her şeye kâdirdir. Bunların atını benim ahırıma koymuş olabilir. Ben de bu ata binip geldiğime göre bunların hakları geçmiştir, ücreti ne ise ödeyeyim” buyurur. Bu iki kişi, Mevlana Halid-i Bağdadi Hazretlerinin büyük bir zat olduğunu anlamaları üzerine, "Aman biz ne yaptık? Biz yalan söyledik, tövbe ettik, bu at bizim değil" diyerek özür dilerler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here