Ana sayfa B Rüyada borç vermemek

Rüyada borç vermemek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada borç vermemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada borç vermemek

# Rüyada borç vermemek evlenmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mutlu olacağınıza ve mal elde edeceğinize işarettir.
Rüyada borç vermemek ne anlama gelir?
# Saniyen bu rüya, o kişinin sözünden döneceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya malı için münakaşa etmeye işarettir.
Rüyada borç vermemek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Kerîmüddîn Bâbâ Hasen Ebdâlînin tabirinde halkın sizi ayıplayacağına ve azarlayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için halkın güven duyduğu biri olacağınıza ve onlardan emanet kabul edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 353 ( üçyüzelliüç )
Rüyada borç vermemek Celâli AYIK tarafından 11.08.2017 – 15:24 tarihinde Fransa / Dijon şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4586 – İbnu Abbas Hz. Ömer radıyallahu anhüm ecmain'den naklen anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın Akik vadisinde olduğu sırada şöyle söylediğini işittim:"Bana Rabbimden bir elçi geldi ve "Bu vadide namaz kıl ve "Hac için de umreye niyet ediyorum de!" emretti."Buhari, Hacc 16, Hars 15, İ'tisâm 16; Ebu Dâvud, Menâsik 24, (1800).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here