Rüyada borç vermemek

Rüyada borç vermemek

<?php echo

 #   Rüyada borç vermemek dindarlık, makam, bolluk ve berekete işarettir. Saniyen kişinin kendi hayatıyla ilgili yaptığı güzel işleri çevresine de duyuracağını, sevdiği insanlarla beraber başarısını kutlayacağını bildirir.Bazende rüya sahibinin, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan yapacağı küçük ama başarılı bir atılım sayesinde kurtulacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına ve sorunlarını bu sayede çözüp iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine tabir edilir.
 #   Rüyada borç vermemek o kişinin başka birisinden istifade edeceğine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır.
 #   Rüyada borç vermemek üzüleceğinize ve hakaret işiteceğinize işarettir. Rabian nakit para elde edeceğinize işarettir.
 #   Ünlü Alim İbn-İ Zâhir Muhammed Bin Ahmednin tabirinde moral bozukluğuna, keyifsizliğe, yaşam enerjisinin düşmesine, tüm ağız tadının kaçmasına neden olacak bir sorunun baş göstereceğine tabir edilir.
 #   Rüyada borç vermemek yeni bir karar alınacağına ve başka bir kente ya da memlekete yaşamak için göç edileceğine kazalar hayır duaya kişinin çevresinde tuzaklar kuran düşmanların varlığına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada borç vermemek Tankutlu TEZER tarafından 08.09.2017 – 11:49 tarihinde İstanbul / Şişli şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün bir adam Hasan Basrî (r.a) Hazretlerine gelerek,“Falan kimse senin gıybetini yapıyor, hoşuna gitmeyecek sözleri arkandan konuşuyor” dedi.Hasan Basrî Hazretleri, sözü edilen o adama bir tabak yaş hurma gönderdi ve şöyle dedi:“Duyduğuma göre iyiliklerini sevaplarını bana hediye etmişsin. Ben de onlara karşılık bu hurmaları hediye etmek istedim. Hediyelerinin tam karşılığını vermeye güç yetiremiyorum, bunun için beni mazur gör.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here