Ana sayfa B Rüyada boynuna yılan sarılması

Rüyada boynuna yılan sarılması

8
0
PAYLAŞ

Rüyada boynuna yılan sarılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada boynuna yılan sarılması

# Rüyada boynuna yılan sarılması dinde kuvvete, takva ve Allahtan korkmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de takvalı ve dindar kişilerle arkadaş olacağınıza işarettir.
Rüyada boynuna yılan sarılması ne anlama gelir?
# Saniyen şeriat, din, takva, ilim ve hikmet ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise bu rüya, akrabadan birinin vefat edeceğine delâlet eder.
Rüyada boynuna yılan sarılması nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Ahmed Bin EbiL-Hayr Eş-Şemâhî Es-SaDînin tabirinde ağzı bozuk olan bir kimse demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızka ve hazineye nailiyete işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 474 ( dörtyüzyetmişdört )
Rüyada boynuna yılan sarılması Selcen RAUF tarafından 10.11.2017 – 07:54 tarihinde Ordu / Gölköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1747 – Hz. Übeyy İbnu Ka'b radıyallâhu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm birisine dua edeceği vakit önce kendisine dua ederek başlardı."Tirmizî, Daavât, 10, (3382).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here